Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés
December 20-án együtt voltam a pasimmal, nem szexeltünk, csak petting volt, meg ilyenek.. Ma észrevettem, hogy kicsit barnás folyásom volt- nem nagy mennyiségben. Nem fáj semmim, de a menzeszemnek csak jövőhét pénteken kellene megjönnie. Ha spermás volt az ujja (nem mosta meg, csak megtörülte) akkor lehet, hogy terhes vagyok?
2012. jan. 6. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nwm
2012. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az attól függ h mennyire ment be a a dolog,de ha letörölte akk ne aradhatott nagyon sok,vagy csak sérültek,szóval ha be is jutottak,csak az egészséges spermából lehet gyerek..de azért biztos ai biztos ha nem jön meg egy hét után,menj el terhességi tesztre..ám ha terhes lennél,nem ez az első eset..
2012. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
chh..... -.- nem...
2012. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom max 15 év körüli lehetsz. Elég szomorú hogy nem tudod hogy vérzés előtt pár nappal természetes a folyás.
2012. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem fertőzés:S menj dokihoz!!

amúgy ennyitől nem valószínű, erre szinte semmi esély nincs, ha csak nem valami hiperszupertermészetellenesentermékeny vagy:)

2012. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok 15 éves, de soha nem szokott menzesz előtt ilyen lenni, főleg nem 4-5 nappal előtte..
2012. jan. 6. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:
És megetted a répát?
2012. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beágyazódáskor lehet barnás folyás. Tesztelj egyet!
2012. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!