Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a lányok a suliban minden szünetben más fiúk ölébe ülnek bele? És mit gondoltok azokról a fiúkról, akiknek mindig más lány van az ölében?

Figyelt kérdés

Ráadásul olyan fiúk és lányok is csinálnak ilyet, akik párkapcsolatban élnek. Van egy srác, akivel majdnem összejöttünk, már 2 hónapja dumálgattunk, több nem volt és egyik szünetben megláttam, hogy egy évfolyam társa ül az ölébe. Hagytam a fenébe a srácot. Nekem tuti, hogy nem kell ilyen gyerek! Nekem csapja a szelet, de közben ezt csinálja?

Az olyan lány, aki ilyet tesz az az én szememben egy erkölcstelen ember és ugyan ennyire lenézem azt a srácot, aki szívesen fogadja a lányokat az ölében. De mind egy úgy vagyok vele, hogy velem ezt nem merte megcsinálni, mindig látható a szégyen a szemében, tudja, hogy én ennél sokkal értékesebb lány vagyok.

De akkor is ez normális, hogy olyanok ölébe is beleül egy csaj akivel csak osztálytársak? És nem csak a combjukra ülnek...


2012. jan. 6. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki ezt csinálja
2012. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
tök normális
2012. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális.Nekem is volt egy ilyen csaj osztálytársam,le is nézték érte rendesen.
2012. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg nem normális.

Miért lenne az?

A dolgozó réteg sem ül bele a kollégái ölébe. Mindenki csak nézne, fegyelmit kapnál, nem is beszélve arról, hogy hülyének vennének.

Szerintem ez átlépi a megengedett intimitás határait két ember között.

Nyilván fiatalok, ekkor forr a szexualitás, és pont ezért nem tartom se egészségesnek, se normálisnak.

30/N

2012. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20:09 De k*rva jó neked:( Nekem lány osztálytársam sincs..
2012. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én 16 vagyok és tényleg nem tartom normális dolognak. senki kedvéért nem fogok megváltozni. önkontrollja mindenkinek van, csak valaki nem él vele...
2012. jan. 6. 20:15
 7/11 A kérdező kommentje:
20:09 és 20:11-nek ment a zöld kezecske!
2012. jan. 6. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ribancok körében normális. A fiúk viszont hülyék lennének tiltakozni ellene :)
2012. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 20:13

Mi ebben a jó nekem?:D Én is lány vagyok.

Egyébként most fősulin,csak lány csoporttársaim vannak.:D

2012. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert ha az ölébe ül az már sex... Nincs ebben semmi durva szerintem. Nekem is van egy pár olyan lány ismerősöm akik gyakran az ölemben landolnak, pedig semmi sincs köztünk. Nem iskolában, hanem szórakozóhelyeken, de iskolában lehetetlen is lenne mert szék sincs szünetben, termeket meg zárják :D
2012. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!