Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok szexelni amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok szexelni amikor az egyik fel menstrual? (jobb esetben a lany)

Figyelt kérdés
Mert az uj pasim ma kozolte velem, hogy o ugy nem akar. Hiaba mondtam neki hogy jo katona verben is harcol, hajthatatlan volt. Most akkor ez tenyleg annyira undi?
2012. jan. 7. 00:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nekem az undi szó undorító.
2012. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
ez perverz... ráadásul a biblia is említést tesz róla, hogy bűn.
2012. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 *Tündérke* ***** válasza:
100%

Szerintem is undorító. Te győzködöd a pasidat?? O.o

Mik vannak...

2012. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert baromira egészségtelen, még óvszerrel is. Nyitottabb a méhszáj, feljut mindenféle fertőzés. Nekem nem kellenek gyulladások.
2012. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én volt csajommal sexeltem így egy párszor. törülköző + gumi és hagy menjen :) szerintem annyira nem undorító mint ahogy itt sokan írják
2012. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha a fiú menstruál, akkor a legjobb.


Semmi akadálya sincs, de ha valamelyik félnek ellenérzése van, akkor nem szabad erőltetni. A higiénére ilyenkor jobban kell ügyelni, mert a fertőzésveszély nagyobb.

2012. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2-es, semmi perverz nincs benne.
2012. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

sztem nem perverz, foleg hogy az anal ellen bezzeg meg nincs kifogasa.

no mindegy, eroltetni nem fogom, max akkor cserebe en is megtagadom a masik dolgot.

2012. jan. 7. 00:35
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem, soha.

2. nak igaza van, Biblia is tesz róla említést :)

2012. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Annyiféle módja van az együttlétnek. Ha annyira berzenkedik tőle, akkor sem kell mosolyszünet. Hidaljátok át olyan játékokkal, amely nem kelt benne rossz érzést, s mindkettőtöknek kellenes.
2012. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!