Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikkel jobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikkel jobb a kapcsolat? Hasonlóval mint mi magunk vagy az ellentétünkkel?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem éppen csak ez a két véglet létezik,de nekem eddig ez jutott. Volt 3 komolyabb kapcsolatom,vagyis az egyik a jelenlegi. Az előző kettő teljesen az ellentétem volt mindenben.( Én csendesebb és nem túl pörgős lány vagyok,ők pedig a nagy szájú, népszerű, határozott). A jelenlegi kapcsolatomban a barátom nagyon hasonló hozzám. jobban kijövök vele. Viszont hiányzik a kapcsolatból sok minden. Egyikőnk sem az a nagy bulizós alkat,alig járunk társaságba és igazából nem csinálunk szinte semmi izgalmas és spontán dolgot.Viszont én tudom,hogy milyen a másik véglet is és nekem hiányoznak dolgok a régi kapcsolatból nagyon.Hiába igyekszem változtatni,nem megy,mert alapvetően ilyenek vagyunk. Most akkor melyik a jobb?Ellentétek vagy hasonlók kapcsolata? Tapasztalatok?
2012. jan. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
életvitel legyen hasonló, személyiség legyen különböző
2012. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik a pörgés a spontaneitás akkor valójában olyan vagy, esetleg szeretnél másabb lenni, mert ha nem így lenne akkor megfelelne ez is. Nem a végleteket kell nézni, mert szerintem egyikkel sem lenne jó a kapcsolat. Egymást kell erősíteni ott ahol a másik gyenge.
2012. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van. Mert míg a mostani barátomnak jó így, nekem nem. És szeretnék változni ebben ,igen,mert így valahogy unalmas sokminden.
2012. jan. 5. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy valahogy ahogy mondták. A lényeg szerintem, hogy ezt úgyse lehet így rávágni, ha harmónia van meg jól érzik magukat akkor az jó. De valószínűleg van abban van valami hogy az ellentétek vonzzák egymást, szerintem azért mert mindenki szeret különlegesnek érezni magát, ha meg egymás másolatai vagytok ez azért nehezebb.
2012. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó,igazad lehet. Hiába ad nekem meg többet a jelenlegi pérom,a volt kapcsolatomban mégis különlegesebbnek éreztem magam és őt is. Számomra sokkal érdekesebb volt,mert annyira más mint én. Egyszer elmentem bulizni és találkoztam az egyik volt párommal. együtt buliztunk. Nem történt semmi köztünk,mégis olyan jó volt,mert olyan más mint én meg a párom. Olyan felszabadult és olyan jól el voltunk. Ez hiányzik nekem.
2012. jan. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!