Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek k. urvas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek k. urvas, ha egy csaj feher miniszoknyaba, fekete cipobe, fekete blezerrel es feher bluzzal megy TEMPLOMBA? (comb kezepeig er a szoknya)

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 14:12
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:
100%
lányok is válaszolhatnak? mert szerintem nem biztos, hogy k*rvás (fazontól függ), az viszont tuti, hogy templomba nem illik felvenni ilyesmit. szóval nem azt gondolnám a lányról, hogy ribi, hanem hogy prosztó.
2011. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
templomba miniszoknya? :DD
2011. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek megvan a maga helye. Buliba, esetleg hétköznapokra jó lehet, de templomba valóban nem illik ilyen öltözetben menni.
2011. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok vallásos, de azt hiszem templomba így nem illik menni. Egyébként a szoknya hosszától sok függ. Nem feltétlenül curvás, de azért feltűnő. Sok függ az "egyebektől" /smink, viselkedés stb/ is.
2011. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

még a papnak is felállna :-)

de engem ez nem zavarna, felőlem jöhetnél így is templomba, te lennél a megtért bárány :-)

2011. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
ez nem lehet rossz...küldj képet és megmondom!
2011. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De miert ne illene? Van olyan, aki farmernadragba jar templomba; az illik, de feher szoknya nem? Amugy meg fiatal vagyok, 18 eves; mas 24-25 eves miniruhaval jar templomba. En miert ne?
2011. máj. 21. 15:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze kövesd a csordát...
2011. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondtam, hogy felőlem jöhetnél így is. Ha jól érzed magad benne akkor menj így.

(Volt egy falusi szobatársam az egyetemen, ő arról magyarázott egyszer, hogy náluk mibe illik menni a templomban. Mibe illik egy lánynak, mibe egy pasinak, mibe egy felnőttnek. Aki nem így megy azt megszólja a falu.)

2011. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
En is falusi vagyok, de nalunk nem szoljak meg, hogy milyen ruha van rajtad, max azt, ha farmerbe mesz nos ember letedre, de tobb semmi. Amugy voltam igy templomba, es nem mondott senki semmi rosszat, sot a nenik azt mondtak, hogy milyen aranyos vagyok, egy srac pedig meg is hivott egy uditore, meg oersze utana egy bulin megdicsert, hogy milyen jol neztem ki.
2011. máj. 21. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!