Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mia vélemény? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mia vélemény? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én 18 és fél éves vagyok de még mindig nem vesztettem el. Nem is az az érdekes, hanem az, hogy szüleimmel élek még mindig, és pl. megyek hajnali 2-kor vizet inni és a nappali elõtt szoktam elmenni és ilyen hangokat hallok a nappaliból ahol anyámék alszanak. Erre beakarok csendben nyitni és zárva van az ajtó.. Hát ilyenkor meg arra gondolok, hogy lefekudtek... De hajnalban! És engem ez zavar, mert szinte minden hónapban 6x ezt csinálják. bár nem mindig ebben az idõpontban. Ettõl felfordul a gyomrom....(én nem szoktam az együttlétrõl beszélni nekík meg ilyenekrôl meg õk sem nekem) Lehet hogy azérf mert én még nem vesztettem el.. Aztán reggel meg megkérdezem, h rosszat álmodott e valamelyikojuk vagy miért zárták be az ajtót. Erre meg azt mondják h "mi nem zártuk be az ajtót" persze nézzenek hü lyének..
2012. jan. 7. 08:51
 1/5 PT-Daniel ***** válasza:
75%

Ha olyan hangokat hallasz, amik arra engednek következtetni, hogy szüleid szeretkeznek, mi a feneert akarnal benyitni? Ha hallod, hogy foglalt a WC, akkor is ostromolod az ajtot?


Örülj neki, hogy szeretik egymast es ne hozd zavarba öket! Ha nem tetszik, költözz el!

2012. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Miért nyitogatsz be rájuk? Miért hozod őket ezzel kellemetlen helyzetbe? Egészséges felnőtt emberek, akiknek szükségük van a testiségre. Nem értem hol itt a baj. Úgy csinálsz, mint egy 14 éves kiskamasz, aki azt lesi, hogy a nővérét mikor döngeti meg a pasija.
2012. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bazz, ezt nem hiszem el, hogy 18 évesen valaki ennyire ostoba legyen...
2012. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h 18,5 vagy de agyilag 10 se. Nehogy mar azoktol sajnald a szexet akik ossze hoztak teged. Gyoker.....
2012. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy! Nem annak néznek, az vagy.

Mi a jóég közöd van az ő nemi életükhöz?

2012. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!