Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan r. ibancnak tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan r. ibancnak tartanak pedig semmi okuk rá. Mit tegyek hogy ne legyen ez a vélemény rólam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Eddig 1 barátom volt akivel 4hónap után feküdtem le (Ő vette el a szüzességem). Nagy volt a szerelem de 2évig voltunk együtt, mert aztán ellaposodott a dolog ezért közös megegyezés alapján külön váltak útjaink de egyáltalán nincs köztünk harag. (2hónapja szakítottunk) Nem vagyok beképzelt, nem vágok fel a cuccaimmal, kedves vagyok az emberekhez, nem sminkelem szét magam, nem hordok k.urvás ruhákat, a barátommal való szakításunk óta senkivel nem feküdtem le, és bulikba is normálisan viselkedek nem iszom magam K.O-ra, nem cigizek. Ennek ellenére sokan leriban.coznak, többnyire lányok, terjesztik ezt. Olyanokat beszélnek a hátam mögött,hogy rajtam már biztos a fél varos átment, meg ehez hasonlókat. Félek hogy egy idő után már mindenki ezt fogja gondolni. Mit tegyek, hogy abba hagyják? Vagy erre nincs megoldás? Miért csinálják ezt? :(

2012. jan. 3. 15:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Semmit, viselkedj normálisan. Irigykednek. Ameddig a srácok ezzel nem zaklatnak, nincs nagy gond. Én nem szoktam felülni az ilyen hülyeségnek, ha érdekel, megkérdezem az érintettet.
2012. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A lányok arra mondják, hogy ribanc, akit utálnak, akire irigyek, ilyesmi - igazából irreleváns. A férfiak meg arra, aki tényleg ribanc. Szóval amíg csak a lányok mondják, addig nincs gond.
2012. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ne adj okot alaptalan pletykára. Feküdj le a fél várossal. :)
2012. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Digo: Gratulálok! XD
2012. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
szeretnélek megtermékenyíteni
2012. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű.Valószínűleg te egy nagyon szép lány vagy , és akik ribancoznak azoknak mind sertés alakjuk meg undorító fejük van netán csórók.Ne foglalkozz ezekkel a birkákkal, egyik füleden be a másikon ki.Én ugyanebben a helyzetben vagyok mint te.
2012. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
a pletyka mindíg annak kedvez, aki terjeszti.de ha ki derül(előbb utóbb mindíg ki derül) hogy alaptalan, onnantól nem lesz szavahihetősége a lánynak/lányoknak és kész.addíg maradj normális,bírd ki a szidalmakat.és kevés olyan lány van, mint te,aki nem qrvul el hamar,de viszonylag hamar le foglalnak titeket.
2012. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak az a baj hogy az embernek egy idő után már az önbizalma is elmegy az ilyen pletykák miatt :)
2012. jan. 3. 17:12
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberi irigység és aljasság feneketlen verem.


1. Ha nem szolgáltál rá a hírnévre, akkor rászolgáltál a bűntetésre szűzike! :)

2. A ribik jók!

3. Az ilyen pletykával nem kell foglalkozni! Nincs orvosság ellene, csak annyi h lesz@rod!


Biztos volt pár hk aki utál téged és így áll bosszút. Vagy annyira szép és formás lány vagy h alapból azt feltételezik h ezt ki is használod!


Tényleg szép lány vagy?

2012. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy szűzike vagyok xd egyébként igen szép lánynak tartom magam de azért nem vagyok olyan húha vannak nálam 10000x szebbek is :)
2012. jan. 3. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!