Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyesekhez jobban vonzódunk, mint másokhoz? Mi dönti ezt el?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:04
1 2
 1/11 Utcakultúra ***** válasza:
0%
A pénz.
2012. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
pénz, a puncija, vagy a farka...
2012. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán az ízlésünk??? Ilyen h*lye kérdést..
2012. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
törődj bele hogy ronda vagy... de ne aggódj, egyszer te is tetszeni fogs valakinek!
2012. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mikor mi. Általában nem te határozod meg azt, hogy kihez vonzódsz.

Én is találkoztam már olyannal, aki maga volt a tökély, de egyszerűen mégsem vitt rá a lélek, hogy bármit is tegyek az érdekében, inkább nem tettem semmit. Egy helyes, okos pasiról van szó, nekem mégsem kellett. Nem én döntöttem így,valószínűleg ha nem tud kialakulni semmi, akkor soha nem is lennénk boldogok együtt :)


Hogy pontosan mi dönti ezt el, arra nehéz válaszolni. Emberek vagyunk, de vannak ösztöneink, hiába tudunk gondolkodni, azért ezek még mindig elég jelentős befolyást gyakorolnak a döntéseinkre.

2012. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Any.tok a pénz!!


Amúgy nem tudom, de nekem nagyon sok mások szerint átlagos csaj nagyon bejön, a bombázók meg sokszor nem... Eddig mindig ilyen átlagos lányokba voltam szerelmes, azok vonzottak mindig is, valahogy én extrán szépnek látom az ilyen áldozatokat :)

2012. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mitől kék az ég? mitől lassít a fű? mitől vonzódsz valakihez jobban, mint másokhoz?


így van és kész

2012. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért utolsó, éppenséggel a te állításaid magyarázhatóak :)
2012. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jó, nyilván persze


arra céloztam egyszerűen csak, h vannak kérdések, amikre a válasz is éppen olyan egyszerű: vannak rá elméletek, de a vége úgyis az: így van és kész.


nem döntés kérdése, h mi tetszik és mi nem.

2012. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok tétel van, ami beleszól a döntésbe.

A férfiak szemében: homokóra alak, nemi jegyek, szépség.

A nők szemében: illat, főnöki viselkedés.

Ezek a legfontosabbak, és még van néhány.


Ha ronda vagy félénk vagy, menj el valakihez, aki rendbetesz kicsit - ha már jobban nézel ki és van valami önbizalmad, akkor ismerkedj nyugodtan.

2012. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!