Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éve szakítottunk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve szakítottunk a párommal, viszont még mindig ugyanúgy vonzódunk egymáshoz. Miért nem tudjuk lezárni magunkban? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Dobott egy lányért, akit pár napja ismert - aztán másfél hét múlva dobta a lányt, mert rájött, hogy még mindig engem szeret. Ezt meg is írta nekem, de nem akarta újrakezdeni. Egy ideig még húztuk a dolgot, felvetette, hogy beszéljük át a dolgokat, hátha találunk valami megoldást, aztán felszívódott, és hetek után annyit írt, hogy "én továbbléptem, lépj tovább te is". Ez volt 2009 szeptemberében.


2010 nyarán találkoztunk, mert mindketten tagjai vagyunk ugyanannak a testvérvárosi kapcsolatnak. Egész héten került, de végig féltékenykedett az egyik nagyon jó barátomra. Egyik este beszélgettünk, és elmondta, hogy neki sem volt azóta senkije - de ennyiben maradt az egész.


Idén nyáron ők jöttek Magyarországra, féltem, hogy megint ugyanaz lesz, mint tavaly. De amint megérkeztek, odajött hozzám, beszélgettünk. Egész héten sok időt töltöttünk együtt, és elég hamar nyilvánvalóvá vált, hogy mindig nem zárta le egyikünk sem a dolgot magában. Többször volt pl., hogy beszélgetés közben egymás szemébe néztünk, elhallgattunk, és csak másodpercekig tartottuk a szemkontaktust. Mindig volt egy kis mosoly, egy apró érintés. Mindig egymás társaságát kerestük, szinte mindig együtt is voltunk. Utolsó két estét konkrétan kettesben beszélgettük végig borozgatás mellett.


Úgy vettem észre, a családja is nagyon örült, hogy megint jóban vagyunk, és van egy olyan érzésem, hogy remélték, hogy megint egymásra találunk (volt egy-két erre utaló megjegyzésük). A srác amúgy 26 éves, elég fura természet (tipikusan az a srác, aki a saját világában él), én voltam az egyetlen barátnője.


22L


2011. aug. 2. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Megbeszélitek és megint összejöttök!
2011. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért nem tudjátok lezárni, mert szeretitek egymást. Béküljetek ki és gyertek össze. Szerintem érdemes lenne. Már csak azért is, mert ha mégsem szeretitek egymást, az így kiderül, ellenkező esetben csak kerülgetitek a forró kását.

Mit veszíthettek, ha összejöttök?

2011. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mást akart már helyetted, rádunt. Aztán senki másnak nem kellett, vagyha igen, csak átmenetileg. Nyilván voltak futó kalandjai, de már most meg azt unja, hogy mindig csajoznia kell, ha dugni akar. Újra össze akar jönni veled, mert rájött, hogy másnak nem kell.

Fenáll a veszélye, hogyha újra összejöttök, simán dobni fog téged megint, ha úgy érzi valakiben megtalálta az igazit.

2011. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én annyit mondok,hogy örülj hogy még nem feküdtetek le egymással.Mert hidd el,ha már volt köztetek szex a 2év folyamatos huzavonában,akkor most mégnagyobb lenne a fájdalmad...

Ez a srác nem fogja magát sose elkötelezni,nem fog téged keresni és bizonygatni az érzéseit.Tipikus PP aki ha valami nem tetszik nem mondja meg a szemedbe,hanem eltűnik.24n

2011. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ja, és nem akarok összejönni vele megint. Csak nem értem, miért vonzódunk még mindig egymáshoz.
2011. aug. 2. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam/vagyok én is, annyi különbséggel, hogy mi egy városban élünk. (Ha jól vettem le, a volt párod külföldön él). Mi is pont 2 éve szakítottunk, de utána még húzódott egy 1,5 évig a tipikus "se veled, se nélküled" dolog. Kínszenvedés volt az az időszak számomra.

Nem tudom, hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet, talán a vonzalom örökre megmarad kettőtök közt. Nem lehet, hogy csak testi kapcsolatra vágytatok? Hiszen 2 év alatt sokat változhat az ember, lehet, hogyha párkapcsolatban élnétek újra, nem lennétek egy hullámhosszon, ilyesmi...

Én amondó vagyok, hogyha egyszer valaminek végeszakad, azt már nem érdemes újramelegíteni...elveszíti a varázsát. Persze, lehet, hogy a ti esetetekben ez nem igaz. :)

19L

2011. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, francia. Én is azt szoktam mondani, hogy ha egy kapcsolatnak vége szakad, akkor annak oka volt, és nem érdemes újrakezdeni... De írtam is, hogy nem akarok összejönni vele megint. Csak kicsit meglepett, hogy két év után még mindig így viszonyulunk egymáshoz...
2011. aug. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!