Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen önbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen önbizalmam a csajokkal szembe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok.
2012. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is. Áhh, nem, én leszarom. Nekem itt a 40 Mbps Diginet és a COD MW 2.
2012. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 80 megás van ,bee :-)
2012. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En is eleg felenk tudok lenni, de alapvetoen allati kedves es megetoek a lanyok.

Persze minnel jobban nezel ki annal inkabb:)

En is egy kocka vagyok, de kozben sportos is szerencsere bejovok a lanyoknak.

Szeriazzatok sajat testsullyal lefekves elott egy 20 percet es latszodni fog nagyon hamar

2012. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor kockuljatok b.meg :D a nőket meg hagyjátok meg nekem, annál jobb, van mibe válogatni :D
2012. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van egy jó angol mondás erre:

Get life!!

2012. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj rájuk ugy mint a 6 éves kislányokra :) és ez nem vicc komoly,Én ilyennek látom őket,nem kell elképzelnem csak gondoltam segithetek neked ezzel.Te vagy a férfi ő meg csak kis nyafigós kislányok te uralkodsz nem ők ezt sose fejtsd mi férfiak vagyunk a teremtés koronái a nők ne akarják magukat annak képzelni.Remélem segitettem ezzel:)

20F

2012. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Haha jo tanacs, en is kiprobalom:)

De nehogy atess a tuloldalra volt nehany ilyen ismerosom sok csaja volt de lenezte oket azert volt ombizalma

2012. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a tescóban olcsó, akciósan 1et fizetsz,kettőt kapsz .

örülnél mi,ha csak ilyan egyszerű lenne...

csak rajtad múlik,kivel hogy viselkedsz.vagy csak csinálj úgy,mint akinek van önbizalma

2012. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7/6-es vagyok minde nő igényli az odafigyelést persze,nem kell a ló túlodalára esni!
2012. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!