Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit fizetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit fizetnek SP-nek hogy csajokkal együtt szerepeljen videóklippben?

Figyelt kérdés
Én úgy 50 millára gondoltam.
2011. dec. 31. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
ez a nőknek is egy munkájuk és spnek is... nagy pénzt nem fizetnek egyik félnek se
2011. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
elég sokat és valószinü,hogy tele nyomják tudatmodositó szerekkel,igy azt képzeli majd,hogy fiukkal hetyeg.
2011. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Unalmas már.

Biztosan mindenki irigykedik, hogy SP híres, és van pénze, mellesleg a koncertjei után ott állnak sorban a jobbnál jobb sunák, hogy leszopják.

Nyilván neki összejött az élet, de már tök unalmas, hogy mindenki irigykedik meg balfszkodik.

Nem vagyok sp fan, egy számát sem ismerem, és nem védem, inkább a szidalmazók gondolkodjanak már el egy picit.

2012. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Shevy, nem érted mire célzok, ugye?
2012. jan. 2. 02:28
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Úgy vágják össze a jeleneteket, ha érintkezik lánnyal, azt dublőrrel vállalja és ha hozzáér egy cicihez, akkor a kúrógépe jön egy fertőtlenítő fujkáló flakonnal fertőtleníteni a kezét, majd a kúrógép ráélvez a kezére és azt masszíroztatja be kézkrémnek!

Aki betegnek néz, az csak nem tudja a tényeket!

Én is dugtam sp-t!

2012. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de hülye f*szok vagytok..honna veszitek h SP meleg?
2012. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez köztudott tény.
2012. jan. 5. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokat, de nem hiszem, hogy olyan milliós összeg lenne
2012. jan. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az unalmas amikor sp-ről vagy más tehetségtelenről van szó,irigyeztek.
2012. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!