Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A HPV vírus elleni oltás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A HPV vírus elleni oltás mennyibe kerül? Nem állunk jól anyagilag, de szeretném beoltatni magam. Kaphatok rá támogatást?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a lakhelyed szerinti önkormányzat nem ad hozzá semmilyen támogatást (van, ahol adnak), akkor a 3 oltás összesen majdnem 100 ezer Ft.

Karácsony előtt volt akció a patikákban, hogy meg lehetett venni féláron, de még úgy is majdnem 50 ezer volt.

Hány éves vagy? Ha még iskolás, akkor a suliorvosnál is rákérdezhetsz.

2012. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

darabonként 30ezer forint és félévente kell beadni.összesen tehát 90ezer. igen volt akció, 50%-os, tehát akkor 1db 15ezer volt és az összes 45ezer. nem tudom, hogy még tart e. sajnos semmiféle támogatás nem jár hozzá.

ha járnak, szerintem már a legtöbb nő beadatta volna :)


21L

2012. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez a méhnyakrák ellen vírus, ugye??

nekem tavaly adták be! 13 éves vagyok most, de a mi önkormyánzatunk adott támogatást, így teljesen ingyen volt! 1 ft-t sem kellett fizetni. :)


én úgy kaptam, hogy 2010 decemberében az elsőt, 2011. februárjában a másodikat, a harmadikat ugyebben az évben májusban. én nem félévente kaptam. :)

2012. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen iskolás vagyok, teknikumot csinálom most nappalin, de már nem járunk orvoshoz! Állítólag a munkahelyen is lehet kérni valamilyen papírt, amivel kedvezményes! Háziorvost fogjuk megkérdezni, csak gondoltam itt több mindent lehetne megtudni :)
2012. jan. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!