Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a mai lányokkal? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai lányokkal? Vagy én rontok el valamit?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy neha jarok szorakozni, de altalaban nem csinalnak semmit a csak allnak mint egy szobor.

en szoktam leskelodni, mosolyogni, es van aki viszont nez.

olyan is van hogy pl a pultnal beszelget ket csaj egyik nekem hattal ul, rajuk nezek, majd hirtelen 180fokos fordulattal a hattal ulo csajszi szemembe nez. ilyenkor altalaban odatipegek, mondani ezt azt, de elhajtanak. most ezek miert?


2012. jan. 8. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
így jártál haver :D
2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ilyenek utan egyre azt erzem hogy folosleges probalkoznom, de akkor miert neznek a szemuk sarkabol meg mosolyognak ?

2meter vagyok 100kilo de nem kover, ez most talan azert, mert kitunok tomegbol?

2012. jan. 8. 16:10
 3/9 szamóca.. ***** válasza:

énmost nem értem mi a bajod... hogy csak állnak? hát a pultnál mondjuk azt szokás...

vagy hogy rád nézett? ez nem egyenlő egy szerelmi vallomással...

vagy hogy elhajtott? nem tetszettél neki, majd a következőnek lehet fogsz.

2012. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól, mert 2 méter vagy és 100kg még nem biztos, hogy bejöttél nekik. Próbálkozz olyannál, aki viszonozza is a mosolyod vagy a szemezéses, ne olyannal, aki háttal ül neked. LOL!
2012. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pontosan mit takar az, h odatipegsz???
2012. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

de irigyellek haver!


én csak 165cm vagyok és nem is nagy darab :/

2012. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#3

nem csak a pultnál álltak, hanem mind a 100ember csak állt.


és nem az a lenyeg hogy ramnezett, hanem hogy mosolyognak is altalaban.


#4

aki hattal ult nekem, az meg megfordult es ram mosolygott, mert akivel beszelt latta h rajuk neztem. ezt en egyertelmu jelnek vettem, es odamentem hogy sziasztok, hova szoktatok jarni, milyen gyakran es hova jartok meg ilyesmi, tehat az alap dolgok, de kozombosek voltak.



de nem az elso eset. ezek utan mit szoljak, vagy egyatalan ilyenek minek jarnak oda?

2012. jan. 8. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

"es odamentem hogy sziasztok, hova szoktatok jarni, milyen gyakran es hova jartok meg ilyesmi, tehat az alap dolgok, de kozombosek voltak."


Ember. Mégis mit vársz? Ahogy te is mondtad alap dolgokat kérdeztél tőlük. Képzeld magad a helyükbe mikor egy éjszaka egy tucat pasi odamegy hozzájuk és mind azt kérdezi meg tőlük hogy hova járnak, milyen gyakran. Igy csak egy vagy a tucat közül. Alapból nem kérdezni kell őket, hanem beszélgetni velük és nem ilyen sablonos dolgokról.


De bazz, minek kérdezed meg hova szoktak járni, mikor ott vagy velük egy szórakozóhelyen? Meg ki a halált érdekel, hogy milyen gyakran járnak oda? Szedd fel és tudni fogod milyen gyakran jár oda, mert legközelebb már veled fog menni. A csajozás művészet, a művészethez meg kreativitás kell, anélkül csak itt fogsz siránkozni a gyk-n, hogy senki nem akar veled összejönni. Ki akarna összejönni egy sablon emberrel? Mindenki a különlegesre vágyik!

2012. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolso: ezeket tudom :)
2012. jan. 9. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!