Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb: egy pasija sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb: egy pasija sem volt, vagy sok pasival összejött már?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremmel egyidősek vagyunk, 22 évesek. Én egy visszahúzódó "nyuszi" vagyok, nem volt még barátom. Neki már nem is tudom hány barátja volt, nem is mindet ismertem, most 1 hónapja van együtt valakivel, de már oda is költözött hozzá, vagy pasi van náluk egész nap.

Melyik a jobb? Mármint abból a szempontból hogy neki sok tapasztalata van, nekem meg semmi?


2012. jan. 8. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az unokatestvéredre hajazok, ezért azt mondom neki a jobb. Nem is értem hogy bírtad ki eddig. Viszont Te lehet, hogy a jövőben majd összejössz 2 pasival, és a másodikkal leéled az életed, lehet hogy ő 50 pasi között se fog olyat találni, akivel végleg együtt marad. Ahogy én se találtam meg még sok közül se az igazit. Sőt, minél többet ismerek, annál inkább veszítem el a reményt.
2012. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lány vagy, vagy fiú?
2012. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát eddig kibírtam, mostanában kezdem el "kattogni"

Előre mondom, hogy nem kérek felajánlkozást, nem ezért írtam!!

Tehát eddig megvolt a kis életem: suli, tanulás, barátnők, buli néha. Meg ott szúrtam el sokszor hogy nem vettem észre hogy kinek tetszem, meg sokszor voltam plátóian szerelemes pl a gimiben, arra vártam hogy majd XY észre fog venni. És ma szöget ütött a fejembe, hogy ő már összeköltözött a barátjával, kicsit rosszul is esett, hogy már itt tart.

2012. jan. 8. 17:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát... én azt gondolom, hogy amíg nincs szexuális kapcsolat, addig jó az esetleg több tini szerelem, amikor az ember megtanulja, hogy mi kell neki a másikból.

De még mondjuk ilyenkor nem az a cél, hogy a másiknak adj, hanem hogy kapj (van ilyen fázis).

Amikor pedig megjelenik az intimitás is a kapcsolatban, akkor jobb szerintem a kevesebb. Nem azt mondom, hogy legyen az ember életében egyetlen férfi és ez mindenkire örök érvényű. De a sok férfival való szexuális kapcsolatban a nő állítólag elvesztheti a kötődés érzést, ami a szex során alakul ki (kielégüléskor, a hormonok hatására).

2012. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de írtam hogy nem volt barátom. Mondjuk mai világban... :)
2012. jan. 8. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Mindkettőnek van előnye,hátránya is.Szerintem itt is az arany középút lenne a legideálisabb: így nem lehet rásütni a ribizli jelzőt de már nem is egy naiva kapcsolati téren ami szintén jó dolog- nem dől be az első "janinak" aki szépen mosolyog
2012. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
40%

Őszintén tisztelem azokat a lányokat, akik - nyersen kimondva - nem tárták szét a lábukat egy faroknak.


Nekem volt egy barátnőm, 21 éves volt, és 22 évesen vesztette el a szüzességét. Ne hidd, hogy apáca volt a csaj. Imádja az autókat, a motorokat, a kamionokat, igazi bele való vagány csaj, nem cigizik, nem iszik, de Isten óvja a féreg pasikat tőle - már ha érted, mire gondolok.


Attól, mert nem estél szerelembe senkibe, vagy nem volt kapcsolatod, vagy mert még mindig szűz vagy, nem vagy rosszabb ember - sőt! Igazi kincs vagy, hiszen legalább nem tizennyolc évesen volt az első szexuális élményed.


Unokatestvéredet illetően ez jó is és rossz is. Jó azért, mert tud neked nagyon sok mindenről mesélni, rossz azért, mert esetleg maradhattak benne olyan nyomok, amikre nem büszke (de a mai világban minden ember akarva akaratlanul elkövet olyat, amire nem büszke). Lényeg a lényeg: ha konkrétan választanom kellene, azt mondanám erre: az a jobb, hogy egy pasid sem volt. De nagyon át kell gondolnod mindent, ne feledd...

2012. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom miért kell ezt a szexre kihegyezni. A pasik meg nem tudom mit várnak, ők mehetnek mindenfelé, de a nő az ne. Én nem tartom pl. magam hibásnak abban, hogy több pasim volt (27 vagyok), én mindegyikbe úgy vágtam bele, hogy lehet belőle valami, és persze nem vártunk fél évig a szex-szel. Nem tudom ki meddig vár, bár szerintem erre nincsenek szabályok, de 1 hónap szerintem elég rá, hogy az ember lefeküdjön valakivel. Azonban mondjuk 3 vagy 6 hónap után kiderül, hogy mégsem ő az igazi, aztán szakítunk. és megismétlődik újra és újra, van ahol hosszabb idő után. Ez miért baj?

Pasik közt is vannak ilyen lámák, szóval végül is ez visszafelé is igaz. Nekem nem kéne egy tapasztalatlan pasi, aki nem ért a nőkhöz, de a szoknyavadászokat se szeretem. Azt vettem észre, hogy sok pasi pont azért szereti, ha egy nő tapasztalatlanabb, mert nem szúrja ki a hibáit, nincsenek túl nagy elvárásai a nőnek, így férfi tud maradni a szemében. Ha én valakit ráébresztettem arra, hogy semmi érzéke a nőkhöz, vagy hogy az életben még semmit sem ért el, céljai sincsenek, azt nem nagyon vette be az idegrendszerük :)

Egy rutinos nő kiszúrja ha a pasi hazudik, görbe utakon jár...sorolhatnám. Engem már nem érdekel ez a demagóg a szexről, amíg nem jön az igazi, élvezem az időt az esélyesekkel

2012. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akkor hajrá...
2012. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a cél?


Megtalálni azt a bizonyos igazit? Ha igen:


-A sok pasis csajnak semmi elképzelése, hogy mit is keres a másikban. Ezért pasitól pasiig rohan, mert rájön hogy egyik se jó neki. Vagy túlzottak az elvárási, és összeveszik mindegyikkel. Vagy eleve nem is szerelmes beléjük. Vagy menőnek találja, ha folyton más pasija van. Vagy társfüggő, ami betegség.


-Akinek egy pasija se volt 22 évesen, az még mindig jobb. Különben is, csak 22 éves.

Ha van kb egy elképzelés a társról, akkor az jó. Bár lehet épp ez is a baj, hogy eddig nem próbálkozott olyan, aki neked is bejön... Azért ha valamiféle szerelmet érzel, akkor próba szerencse! De ha nem érzed magad jól vele, akkor ne ragaszkodj hozzá évekig, mert csak magányos leszel valaki mellett. Merd majd otthagyni, és inkább újra egyedül lenni, mert különben nem találod az igazit.


Szóval valami olyasmit akarok mondani, hogy 1-2 értelmetlen próbálkozás lehet hogy fog kelleni. És nem a szexuális tapasztalás miatt, hanem amiatt, hogy milyen típusú ember az, akivel együtt tudsz élni... De azzal, ha folyton új pasival lennél, nem növelnéd az esélyedet az igazi megtalálására...

2012. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!