Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Robert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Robert Pattinsonba! Mit csináljak? 17/f

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírok betelni a személyiségével, főleg amit az alkonyatban produkált. Hűvös de ezzel együtt rendkívül bizonytalan is,. Egyszerűen szerelmes vagyok belé, de tudom h. soha se érhetem el :P


http://www.youtube.com/watch?v=I4Zq8ne7jAQ


2012. jan. 8. 18:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
pszichiáter ?
2012. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
pszichológushoz járok mert szorongásaim vannak...
2012. jan. 8. 18:32
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
sz¤pd le magad ×Đ
2012. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
"kedves" utolsó! nem elég hajlékony a gerincem h. lesz*phassam magam, de azért köszia jótanácsot
2012. jan. 8. 18:35
 5/19 anonim ***** válasza:
Húzd meg a ravaszt!
2012. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Egyébként elegem van a homofóbiából úgy összességében.


Eddig is sokat szenevdtem az ilyen emberektől, de itt egy cikk a kamaszpanaszról


"A homofóbiából származó stressz hosszútávon igen káros. Így okozhat:


• Depressziót,

• állandó félelmet, szorongást,

• bezárkózottságot, elkülönülést,

• paranoiát.


A belső homofóbiának még kritikusabb következményei lehetnek. Sajnos mivel ez egy ördögi kör, gyakran öngyilkossághoz vezethet. A homoszexuális vagy biszexuális kamaszok több mint 30%-a kísérelt meg öngyilkosságot.


De a homofóbia a heteroszexuális embereket is sújthatja. Ugyanis a homofóbok könnyen azokat az embereket is célba vehetik, akik azonos neműekkel barátkoznak. Sajnos nekik nem számít, hogy valóban az vagy-e, vagy csak beszélik."

2012. jan. 8. 18:38
 7/19 A kérdező kommentje:

Azok a fiatalok, akik melegnek vallották magukat, 70%-kal nagyobb eséllyel követtek el bármilyen magukat károsító cselekményt. Ezek legtöbbje általában valamilyen bűnesethez (nem mennek iskolába, mert félnek), öngyilkossághoz (öngyilkosság tervezése vagy kísérlése), felelőtlen szexuális élethez, súlyproblémákhoz (bulimia, anorexia és túlsúly) dohány, alkohol és drogok fogyasztásához kötődött.


Az eltérések drámai mértékűek. Míg a heteroszexuális diákok 8-19%-a jelentette, hogy cigarettázik, addig a meleg fiatalok közül ez az arány 20-48%. Az eltérés a biszexuális tiniknél még nagyobb, mint a homoszexuálisoknál. Ha minden életet veszélyeztető szokást, viselkedést egybeveszünk, a leginkább a biszexuálisok emelkednek ki, de negatív irányban. Például az ivás adatai meglepőek. Tivornyázásokról a biszexuálisok 33-63%-a vallott, míg ugyanerről a heteroszexuálisok 16-44%-a, a homoszexuálisoknak pedig 17-44%-a.

2012. jan. 8. 18:40
 8/19 anonim ***** válasza:
mondd hogy csak viccelsz O_O" nincs semmi bajom a melegekkel, nem azért, csak viccnek tűnik.
2012. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem viccelek, én ezt érzem b@zdmeg!
2012. jan. 8. 18:45
 10/19 anonim ***** válasza:

jólvan na. én magam is biszex vagyok szóval nincs bajom a melegekkel, ahogy mondtam.

egyébként velem nagyon sokszor van, hogy 'beleszeretek' valami híres személybe (bár én nem feltétlenül színészekbe vagy énekesekbe, de az már mindegy). egy idő múlva elmúlik, tapasztalatból mondom. annyi lehetséges hogy sokat gondolsz rá és max vele álmodsz, több sajnos nem.

2012. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!