Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megnéztem a filmet,és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéztem a filmet,és most teljesen elragadott Robert Petiinson,úgy érzem h beleszerettem,bár tudom h ez nem lehet..Tudom, hogy nem lehet, de mégis olyan rossz. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Karácsonyra megkaptam a Twilight(Alkonyat)című könyvet,és az 500oldalt két nap alatt kiolvastam.Mindig szerettem olvasni,de ilyen még nem történt velem,nem tudtam lerakni...Másnap egész nap sírtam,és nem tudtam miért,csak sírni és sírni tudtam...Ma rájöttem,h valószínű h azért,mert olyan szép szerelmes történet,h azt nem hiszem el,és félek h nekem nem lesz senki ilyen akit így tudnék majd szeretni.Megnéztem a filmet,és most teljesen elragadott Robert Petiinson,úgy érzem h beleszerettem,bár tudom h ez nem lehet,és h csak a karakterje tetszik,de olyan furcsán érzem magam.Örülnék ha valaki tudna valamit mondani h mit csináljak,bár tudom h nehéz lesz :S
2008. dec. 28. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsy,Robert Pattinson...
2008. dec. 28. 20:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát kislány! Ez csak egy köny, meg egy film. 14 évesen én is Kurt Cobainba voltam szerelmes:)

Nem tudok neked sokat mondani. Majd pár év és rájösz, hogy igazi hús-vér férfira van szükséged:)

2008. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem ezt ő is tudja.Mármint hogy húsvér emberre van szüksége.Elmúlik idővel.Hány éves vagy?
2008. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Srapnel ***** válasza:
100%
Erre való a mese, ami most veled történik. Ennyi az egész. Aztán a való élet ösvényét gázszámlák, munkahelyi problémák, buszra várakozás reggel, stb. fogják szegélyezni.
2008. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen,tudom h hús-vér emberre van szükségem,de olyan furán érzem magam,am 14 éves vagyok :S=)
2008. dec. 28. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ez normális a te korodban (ez lenne normális,nem az hogy össze vissza kefél az ember 13-14 évesen,mint sokan mások teszik)
2008. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam a könyvet!És igen...Edward karaktere nagyon lehengerlő!Gyönyörü,stilusos,erős..meg minden!Általába minden fiatal lány erről álmodik,hogy találkozik egy ilyen izgalmas férfival!Normális,hogy te is...Persze a világban nem pont vámpir Edwardok rohangálnak...ez csak egy könyv!De ha majd kinyitod a szemed megvan az esélye ,hogy találsz egy hasonlót,mert járkálnak a világban is nagyon helyes,szexi ,lehengerlő hús-vér srácok,és hidd el a való világban is létezik mély szerelem,csak még nem érintett meg,dehát még nagyon fiatal vagy!úgyhogy kitartás!
2008. dec. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Háháá, lelkitárs!!:D Én is 14 éves koromban hasonlóan voltam, ahogy nagyon sokan. Kb annyi lehettem, amikor kijött a HP4 filmben, ami ugye szintén Robert Pattinson... Úgyhogy megértelek!:D Most 17 vagyok, imádom a barátomat, és hogy még soroljam a hasonlóságokat: én is megkaptam karácsonyra a Twilightot, imádom, gyönyörű történet és ahogy leírja a dolgokat, hát az igazi szerelemben bizony tényleg úgy történik:) (Mégha nem is vámpírba vagyok szerelmes, attól még ugyanolyan:))) A filmet még nem láttam, de már várom, hogy megnézhessem, képeket néztem is róla. Robert Pattinsonról pedig mindig eszembejut az a 14 éves korszakom, amikor rajongtam érte, majd elmúlik, hidd el és pár éven belül találsz vkit, akivel olyan lesz az érzés, mint a könyvben. Akkor majd javaslom, olvasd el újra!:D;) Én csak azt tudom mondani neked, hogy most éld meg ezt az érzést a képzeletedben, amennyire csak szeretnéd! Ettől még nem vagy dilis, én is ugyanígy voltam, mint te, és mégis normális lettem!:D Ha majd pár év múlva visszagondolsz rá, az álmodozásaidra, mosolyogni fogsz rajta, hogy de szép is volt, mégha nem is valódi:)
2008. dec. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!(= Most kicsit felvidultam, hogy nem csak velem történnek ilyen dolgok...
2009. jan. 6. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hjajj énis így vagyok vele..:(( annyira helyes és romantikus a film meg a könyv,bárcsak lenne egy ilyen pasi.csak általában foglaltak meg hasonló dolgok.:(((
2009. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!