Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak Sprouuse Fanok írjanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Sprouuse Fanok írjanak ide! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Asszem ,hogy szerelmesek Dylan Sprouse jo tudtom hülyeség de akkori is olyen cuki mit tegyek?

Normális válaszokat kértek


2012. jan. 8. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerem! Mármint a TV-ből. Hát sztem nem tudsz sok mindent tenni, úgyse jönne össze egy rajongóval. Bár kitudja...*.* Nemtom most hol lakik, de esetleg menj ki hozzá, és keresd meg.
2012. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg írni.

Másodszor meg törődj bele, hogy soha nem lesz a tiéd. Érted? SOHA!

2012. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, hogy ideírok, mert nem vagyok fan és azt se tudom ki az. De: hidd el sokan éreznek plátói szerelmet egy-egy színész vagy karakter után. El kell hogy fogadd nem őt szereted csak azt az ábrándot és képet amit magadban alakítottál ki róla és akaratlanul is rá vetíted.
2012. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!