Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja, hogy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy szép vagyok, amikor egyértelműen nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm (35-40 éves férfi). Hozzá járok egy ideje, de az most mindegy, hogy miért.

Egyszer rákérdezett, hogy van-e barátom, mondtam, hogy nincs. Ezután kérdezte, hogy és volt már? (nem tudom miért, de elmondtam, hogy nem volt).

Nagyon csodálkozott, hogy 19 éves lány létemre nem volt még barátom.

Azóta ha találkozunk, rákérdez, hogy "na van már barátod?" Most már nem válaszolok rá, de eleinte mondta, hogy " Hogy lehet, hogy egy ilyen szép lánynak még nem volt soha barátja? Hát hova jársz te? Vakok a fiúk?" Aztán ha jön valami fiú/férfi oda, egyből mondja, hogy nincs barátom... én meg úgy érzem magam, mint egy rakás szerencsétlenség.


Tudom, butaság volt megmondani neki, de egyszerűen képtelen vagyok hazudni. Pláne akkor még meg sem fordult a fejemben, hogy azt is lehetne mondani: "Semmi köze hozzá!"


2012. jan. 8. 20:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha lehet, csak normális válaszokat kérek! Köszi! :)
2012. jan. 8. 20:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gerincre akar vágni.
2012. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért mert kedvel, és elfogult, vagy mert tényleg így van, és csak neked nincs kellő önbecsülésed, és önbizalmad.
2012. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pic or it didn't happened.
2012. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem bunkón vagy cinikusan mondja, hanem komolyan.
2012. jan. 8. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról. Akkor eldönthetjük, hogy szép vagy-e.
2012. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy azért mert be akar égetni vagy azért mert kedvel esetleg tetszel neki és lehet szép vagy meg minden csak elutasitotál minden fiut aki probálkozot a tudtod nélük mivel még nem volt barátod....nemtudod hogy hogy zajlik ez...valószinü nincs önbizalmad...küldj képek magadról és makx elmondom h csunya vagy e vagy se vagy ne csak nekem hanem másoknak is....
2012. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Képet nem szeretnék küldeni, mert nem akarom, hogy rám ismerjenek.

Én úgy gondolom, hogy "csak a lyukat" látja bennem.

Sokan mondják, hogy jó alakom van (lány létemre 180cm /67 kg), de az orrommal nagyon nem vagyok megelégedve, és ezért lehet önbizalomhiányom.

De mit mondjak, ha legközelebb is ezzel a szöveggel jön?

2012. jan. 8. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
miért jársz hozzá? a férfinak van felesége?
2012. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!