Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkhoz szól a kérdés! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz szól a kérdés! Miért mindig a könnyen kapható lányok kellenek nektek?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a 16-20 éves korosztály válasza érdekelne.

Nagyon sok helyen azt olvasom, hogy rendes lányt szeretnétek. Mégis ilyen könnyen kapható (nem kell részleteznem, hogy milyen) lányokkal jöttök össze. Utána meg mondjátok, hogy nincs egy értelmes lány sem...

Akkor ez most hogy is van???

Jobban néznek ők ki???

Vannak a normális lányok közül is szépek!!!

Tudom, hogy lesz pár olyan aki azt fogja írni, hogy a lányokat meg csak a bunkó, divatmajmok érdeklik...

DE AZ OLYAN LÁNYT AKI TÉNYLEG NORMÁLIS AZT NEM ILYEN ÉRDEKLI!!!!!!!!

Tisztelet a kivételnek!!!! :)


2012. jan. 8. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mert a többi 1 ribancXD
2012. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
gondolom lány vagy..én megkérdezném töle h te hogy válaszolnál a sjaát kérdésedre és te hány éves vagy??
2012. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mer a nehezen kaphatók elbújnak és sose találom meg őket. pedig szeretek(szeretnék) hódítani.

gáz-nemgáz, de én ribancokat nem kúrnák.

és a normálisakat is a kemény gyerekek érdeklik leginkább, nem pedig a csendesek és kedvesek. pedig az ilyenek hűségesebbek...

2012. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak azokat a fiúkat veszitek észre, akiknek a könnyen kapható lányok kellenek?
2012. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A "normális lányok" sz?rnak az átlagos fiúkra és a kemény nagymenőket szeretik akik fullra kihasználják őket és akkor kérdezem én egy átlagos fiú hogy találjon normális lányt?
2012. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek nem gondolnak a jövőjükre, csak a jelenükre. Mert a kisebb ellenállás útja csábítóbb. Azért hajtanak sokan a könnyebben kapható lányokra, mert könnyebben kaphatók. Az nem érdekli őket, hogy egyedül fognak így megöregedni.

Uff, 20/f beszéltem, kellő élettapasztalattal ahhoz, hogy észre se vegyem a könnyen kapható lányokat. :)

2012. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok, 17 éves.

Nem mindegyik lány ilyen... Vannak olyanok, akiket tényleg csak az érdekel, hogy milyen menő a barátja és hogy mutogathassa a barátnői előtt.

Lehet, hogy csak én vagyok "régi típusú", de szerintem a fiúnak kell kezdeményeznie, és ne várja el egyik csendes fiú, hogy majd a lány hívja el randira.

2012. jan. 8. 20:48
 8/14 anonim ***** válasza:
alkalami kapcsolatra, futó egyéjszakás dolgokra persze, hogy könnyen kaphatót néznek, komoly kapcsolatra hosszútávra tervezőknek meg visszahúzodó csendes normálist néznek ki. bár a külső benyomás sokszor megtéveszthet. akár fiú, akár lány az illető.
2012. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy régimodi,engem megtanitottak már ovodába erre és ahogy felnöttem elég sok tapsztalat van a hátam mögött és én spec szeretem a romantikát meg hasonlo dolgokat..de csak ha ezt viszonozni tudják..ha meg nem akkor annak a személynek a legfontosabb dolog az életébe a sex..és ez elég szomrú...
2012. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

"Lehet, hogy csak én vagyok "régi típusú", de szerintem a fiúnak kell kezdeményeznie, és ne várja el egyik csendes fiú, hogy majd a lány hívja el randira."


Drága hölgyem, ez eddig OK is lenne, de van egy kis bibi. Te el nem tudod képzelni, hogy mekkora bunkók tudnak lenni a nők, én őszinte leszek, nem kellenek a bunkó visszautasítások. Ha egy lány akar valamit, azt egyértelműen jelezze. Szemezzen velem, mosolyogjon rám! Én nem kockáztatom meg azt, hogy odamegyek egy lányhoz, normális, kedves vagyok vele, és ő fogja magát, és belerúg a nyitott lelkembe, ha nem látom azt a minimális bíztatást. Az a baj veletek, hogy gyakorlatilag azon kívül, hogy puncitok van és nők vagytok semmit nem vagytok hajlandóak tenni, egy kapcsolat elindításáért. Se egy mosoly, se egy gesztus semmi. Csak várjátok a herceget meg a csodát. Egyébként te nem régi típusú vagy hanem, szimplán gyáva és lusta, mert ahhoz, hogy kezdeményezz, le kellene mászni a kacsalábon forgó toronyból, és még azt is meg kellene kockáztatni, hogy esetleg hiába.

Tisztelet a kivételnek.

2012. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!