Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Otthon akarok masszőrködni,...

Otthon akarok masszőrködni, vagy házhoz járni! Mik kellenek ehhez pontosan? Jah, és még egy kérdés:Lenne rá igény szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen papírok,kell-e vállalkozói,stb.Leírná valaki ezt nekem az 1.lépéstől-az utolsóig?Köszönöm!
2010. jan. 28. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakképzettség, eü alkalmasság, vállalkozói.
2010. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De kicsit bővebben!Mármint,hogy ahhoz,hogy tudjak adni számlát,ki kell kérnem a vállalkozóit,aztán utána vehetek számlatömböt,meg csináltathatok bélyegzőt,aztán mehet?Jól értem?
2010. jan. 28. 12:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah,igen és sokat kell róla adóznom?
2010. jan. 28. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Számlaképes vállalkozói kell hozzá...és a bevételtől függ az adód is majd!

Viszont azt nem tudom,hogy ki szabja meg,hogy mennyi legyen az óradíjad ..ha te szabhatod meg akkor az jó:) aztán az adóbevallás már magánügy..ki mennyit vall be az állambácsinak.

Lehetsz magánvállakozó is...csinálhatsz kft-t,bt-t de ehhez kell kezdőtőke..nem kevés.

2010. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hölgyekre nagyobb az ígény. Én három éve csinálom, de az elején jobban ment, mint válság óta. Néha szinte lasszóval kell fogni az ügyfeleket. Csak ebből nehéz megélni. Sokat kell hirdetni, akciózni, nyomulni hogy legyen meló. Kell vállalkozói, ÁNTSZ engedély, masszázságy etc. még egy hirdetést nem adtál fel és bőven 100ezer felett tartunk.
2010. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Olcsó masszört keresek hogy rendszeresen megengedhessem magamnak.3500/2óránál nem tudok többet fizetni.
2011. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van! egy olyan adózási kategória , hogy csak adószámot váltasz ki és bármeddig dolgozhatsz vele, nem vagy vállalkozó se hanem MAGÁNYSZEMÉLY! és csak kereset után fizetsz asszem 27% adót, és más semmi nem kell , de a könyvelőt persze fizetned kell adóbevallásnál, meg masszázs ágyat(30E) meg a képzésed (40.000-..)
2015. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igény? A Masszőr képzéseken a nők mindig egymást akarták masszírozni persze bevállalták a fiúkat ha kérték őket, akkor a vevői körben is így kell lennie..többnyire.

Bár nem reprezentatív, ismerősöm otthon masszírozott volna de nem jött senki , pedig facebookon jónéhány ismerős belájkolta az oldalát. Ennél biztos jobban kelene hírdetni, akár gerilla módszerrel ahhoz hogy jöjjenek és piszkosul olcsón kisszállva és persze pénzesebb helyen mint egy lakótelep...

2015. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!