Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Hogy vagytok a telefonhí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Hogy vagytok a telefonhívással?

Figyelt kérdés
(Főleg párkapcsolatban, meg még az az ismerkedős időszakban) Mikor idegesítő és mikor esik jól, ha a csaj hív fel benneteket? Inkább te akarod hívni (addig ő ne zargasson), vagy te nem hívod azzal, hogy majd hív ő ha akar valamit. (itt most légyszi mellőzzétek, hogy ha ő hív nem én fizetek. )
2012. jan. 8. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
én mindig örültem mikor barátnőm hivott :)
2012. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne bnőm, én örülnék Neki ha hívna és nem zavarna, ha naponta 10x, de sztem legalább én is ennyiszer vissza hívnám meg eljátszanám Vele a Te tedd le játékot :)
2012. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt szexeltünk volna, barátom kb 2x hívott fel 20-30 perces beszélgetés erejéig is, és csak úgy beszéltetett a semmiről. :D

Utána már csak akkor hívtuk egymást, ha megbeszéltünk valamit, és késtünk öt percet, vagy megkérdeztük, hogy vigyek-e valamit?

Bár mi nem vagyunk nagy telefonosok. Lehet másnál ez bőven kevés.

2012. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utálok telefonálni, napi 2 perc belefér, de amúgy zavarna
2012. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha hívnak, ha zavar, akkor úgyis közlöm vele. Volt már viszont aki túlzásba vitte - 1ó+ :D Én is hívom, ha éppen olyanom van. Amúgy van már egy csomó okosság, amivel adatalapon tudsz beszélni, skype, viber.
2012. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 21:25


egyik exemmel én is játszottam ilyet :D bár nálunk gyorsan ment. bucsúsztunk erre:

én: megvárom mig leteszed

ő: neeem te tedd le

én: jó szia

2012. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ez a fajta nem az én játékom :D én utálok telefonálni, sose beszéltem sokat. igazából azért kéreztem erről, mert érdekel a fiúk véleménye. mostanában volt egy csomó dolog, amin megsértődtem meg ügyet csináltam, de egy idje már kezdem megérteni a férfiakat és sokkal (SOKKAL) jobb a kapcsolat.. kicsit öngól, de sokszor tényleg a csajokkal van a gond..
2012. jan. 8. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
hat en sem szeretek telefonon csevegni uh napi 5perc max ha aznap nem talunk hanem max 2
2012. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemtom,de 1 k*csög ge*i mindig felhiv engem telefonon és leteszi amikor beleszolok,most már megd@szhatja télleg!ifelb@ssza minden nap 5-ször az agyamat!
2012. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!