Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők 2 lábon járó vidámparkna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 2 lábon járó vidámparknak néznek minket, akiknek életbiztositassal rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Férfiakat
2012. jan. 9. 05:19
 1/9 *Tündérke* ***** válasza:
csak a nők kb. 80%-a... keresgess tovább ;)
2012. jan. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, főleg téged.
2012. jan. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vágom ezt a vidámpark meg életbiztosítás dolgot. Valaki elmagyarosítaná?
2012. jan. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat muszaj a not szorakoztatni, mert ha nem erzi jol magat veled akkor buktad.
2012. jan. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és még belépőt sem akarnak fizetni. A szemetek.
2012. jan. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

De jó még egy "férfi" aki itt sajnáltatja magát és hülyének nézi a nőket mert nem jönnek össze a dolgai. Ne másokban keress hibát, hanem magadban -.-

Először is nem minden nő ugyanolyan, szóval csak rajtad függ, milyen lányokat kergetsz...ha neked ez kell akk sirasd magad ahelyett hogy egy normálisabb után néznél

2012. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem nézem annak a párom... A nők nem tömeg gyártott cikkek, hogy így általánosíts, és elítéld őket, mert ők is EMBEREK, mint te. Igaza van az előttem szólónak, te akarsz mindig olyan lánnyal lenni, aki kihasznál.
2012. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
CSak a szokásos benned van a hiba, rossz helyen keresgéltél, ne általánosíts és nem ilyen vagyok című közhely parádé.
2012. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó, mert a nők mind rosszak, romlottak, a férfiak meg szentek közhelyből nincs eleged? Szerintem aki így gondolja az totál hülye és nem érdemel olyan barátnőt, aki szereti.
2012. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!