Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, volt már olyan hogy akkor jöttetek rá, hogy meg kellett volna próbálni egy lánnyal (akinek tetszetteket), amikor már kilépett az életetekből?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy évekkel később jöttem rá, hogy tetszettem egy lánynak, és igen.
2012. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akinator válasza:
Volt. :(
2012. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ,és a mai napig bánom.:-(
2012. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt is leírjátok, hogy miért bántátok meg? :)
2012. jan. 9. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt. Azért bánom, mert nem tettem meg. Vagy nem tudom mire gondolsz.
2012. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb. 11-12 eve iszom annak a levet, hogy a tajekozatlan/eretlen/buta/gatlasos/onibzalomhianyos/bizonytalan kis gimis fejemmel nem jottem ossze a legszebb es legokosabb osztalytarsnommel, akiert barmelyik fiu odaadta volna a fel karjat, o megis belem volt szerelmes.


Az biztos, hogy teljesen elfelejteni a dolgot mar sohasem fogom es nagy pofon volt ez a szemelyisegfejlodesemnek.

2012. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt. De még ha lett is volna, akkor sem élnék évekig egy mi lett volna ha árnyékában. Ha vele nem jött össze, akkor lesz más, akivel igen. Ráadásul ilyenkor az ember hajlamos túlidealizálni az adott lányt az évek múlásával.
2012. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gergo_30F ***** válasza:
kérdőjel maradt bennem inkább, hogy vajon működött-e volna. először, nagyon, és eddig egyetlen alkalommal lettem szerelmes, de nem hittem, hogy ő el tudná képzelni magát mellettem, túl szép volt, hogy igaz legyen (ő is és a lehetőség is). szinte minden nap gondolok rá, de oka van annak, hogy nem jött össze.
2012. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!