Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az szerintetek nagy baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek nagy baj, hogyha nem bírom a festett hajat?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha egy dohányos és egy festett hajú közül kell választanom, akkor inkább az utóbbi. De olyan, mintha senki sem önmaga akarna lenni, sokszor pl. nem is azért festetik be, mert nekik állna jól, hanem mert a kedvenc énekesnőjük is szőke.

Tapintásra már nem olyan műanyag, mint tíz évvel ezelőtt, sokszor engem is megtéveszt tapintásra. Ez még nem kedveltette meg velem a dolgot.

Sokszor tapasztalok egyfajta a festett hajjal járó igénytelenséget: több centi le van nőve, ki van kopva, eredetileg sem állt jól az a szín.

Amúgy szeretem a természetes vöröset és a szőkét, de a festett az olyan, mintha lefújnék egy normál autót pirosra, Ferrarinak nevezném, aztán meg egy Ferrari árán adnám el, mert az piros. A szőke és a vörös hajnak van egyfajta könnyen felismerhető szerkezete, ami alapján észreveszem a festettet és az eredetit.


21/F


2012. jan. 9. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A festett vörös ténylég nagyon hülyén néz ki. Én sem kedvelem a festett hajat.
2012. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, szerintem is az eredeti jobb, mármint lányokon 20L
2012. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha őszül, vagy tényleg csúnya a színe a hajának, akkor fesse, de ne rikítóan más színűre.

Amúgy ez a szépségipar beugratása, a sok p.csa elhiszi, hogy ettől szebb lesz, és két marokkal dobják ki a pénzt az ablakon, jó esetben a sajátját, rossz esetben a pasiét. Persze a pasik is megérik a pénzüket, az ő ízlésük is torz sokszor, műköröm, szoli, festett haj, méteres vakolat, tetovált szemöldök, a felpumpált szájról meg mellekről ne is beszéljünk...

Természetes nőt akarok!!!

2012. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, mikor meg látok egy lányt pl. szőke hajjal, és festett mindig ez ugrik be.


A haja szinét alakitja atermészete után!!!!

2012. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmi bajom vele, amíg igényes, azaz nincs lenőve. illetve a színe ne legyen ronda (lehet felőlem lila is ha megy a stílusához)

a vörös haj nekem amúgy bejövős, csakúgy mint a "nagyonfekete" meg a platinaszőke. egyik se egy túl természetes szín :D (vagy ritka:D)

22/F

2012. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj, neked az lesz, mert már nem találsz olyan nőt aki ne festené a haját.

Szerintem a festett haj nagyon jól néz ki, főleg a nem természetes színek, mint a festett vörös, stb. De hát nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

2012. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, csak róka az olyan, aki ne festené.

Szerintem mindenkinek az áll jól, amivel született, a természet nem hülye.

Különben én nem festem magam (soha, még szempillaspirál, vagy szemhéjkihúzó sincs) nincs festve a hajam, és elkerülöm a fiúk figyelmét, mert nem vagyok elég barna (télen?), és nem tartanak szépnek.

Pedig ha mindenkiről lemosnánk azt a sok kemikáliát....

És még csodálkoznak, hogy 21 évesen olyan a bőröm, mint 16 évesen.

2012. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!