Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, ha egy lány kigúnyol? Mi a célja ezzel?

Figyelt kérdés

Szituáció: kérdezett valamit, amire válaszoltam két szóban, erre ő megismételte azt, persze kiemelve, kigúnyolva a hangsúlyomat. Szóval egy totál primitív gúnyról van szó, de engem nagyon felidegesített. Legszívesebben szájba vágtam volna a tiszteletlenségéért.


Én 26 vagyok, ő kb. 20 lehet. Külsőre pedig számomra olyan, hogy ha nem lenne barátnőm és eleget innék, lehet, engedném, hogy l-sz-pj-n, de azt is csak azért, hogy megalázzam. Nekem gyerekem van, több éves kapcsolatom, ne viselkedjen már úgy, mintha a haverja lennék! Persze nyilvánvalóan egy neveletlen, éretlen kis bakfis r-bancról van szó, mit is várhatnék tőle.


Próbálok lesüllyedni a szintjére, de nem megy. Lehet, nem vagyok elég fejlett, hogy tökéletesen a helyébe tudjam képzelni magam.


Szóval szerintetek miért csinálja ezt, mi ennek az értelme, célja?


2012. jan. 9. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele? És 26 évesen hogyan tudod ilyesmin felkapni a vizet?
2012. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet önértékelési problémáim vannak, mert egy ideje nem edzem és eléggé összeestem és észrevettem, hogy így sokan nagyon felbátorodtak és szemtelenül viselkednek velem. És ezt nagyon nehezen viselem. Nem vagyok egy nagypofájú nagyhangú bunkó, úgymond "nem kell félni a pofámtól", és ezért ezt kapom. Mert vagy a hangod legyen nagy, vagy a tested, különben beléd rúgnak? Tényleg ilyen gyökér az emberi faj? Szóval szerinted nyeljek le minden sértést? Végül is lenyeltem ezt is, mert nem küldtem el az anyjába a viselkedéséért, de azért kíváncsi lennék, hogy ez mégis miről szól. Ennyire lenéz? Pont ő, pont engem, mikor már ránézésre sincs sehol hozzám képest?
2012. jan. 9. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:

ha már 26 éves érett embernek képzeled magad miért nem tudod ezt érett emberként kezelni? mert az hogy:

"Külsőre pedig számomra olyan, hogy ha nem lenne barátnőm és eleget innék, lehet, engedném, hogy l-sz-pj-n, de azt is csak azért, hogy megalázzam" nekem nem tűnik túl érett hozzá állásnak. nem lehet hogy inkább az ő idegesítő módján bejön neked?

2012. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem jön be. Mégis mi ebben az éretlen? Csak valahogy próbáltam megfogalmazni, hogy mennyire "tetszik":) Semennyire, de még épp nem az undorító kategória. Szóval szerinted egyszerűen ignoráljam és akkor minden jó lesz? És ha legközelebb megint gúnyolódik? Mi lenne, ha egyszerűen csak ráüvöltenék fejezze be, mert szájba verem? Azt nem tudom megemészteni, hogy hogy képzeli, hogy megengedheti magának egy másik felnőtt emberrel, egy férfivel, aki nem a haverja, ezt a fokú tiszteletlenséget.
2012. jan. 9. 13:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Am. köszi, hogy válaszolgatsz:) Barátnőmnek csak épp említettem, mert valahol cikinek érzem, hogy ennyire idegesít. De ő persze csak annyit mondott, biztos bejövök neki. De nyilván ez elfogult vélemény.
2012. jan. 9. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nekem gyerekem van, több éves kapcsolatom ... neveletlen, éretlen kis bakfis ..."


Nagy modorkirály lehetsz, nem csodálom, hogy szeretnek parodizálni.

2012. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!