Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális lányokat mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális lányokat mért nem veszik észre? (nem vagyok pattanásos, elhízott, csúnya lány)

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és ilyet mint te aki szép és értelmes is te például hol bujkálsz?
2012. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert bújkáltok. :)


Én ilyen lányt keresnék, mint te, csak nem találok semerre így hogyan is ismerhetnélek meg?

2012. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Azért, mert a mai ifjúság szemében nem érték a belbecs. Tisztelet a kivételnek, mert azért vannak, talán. :)
2012. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért, mert nem attól lesz 1 lány normális, hogy nem pattanásos nem elhízott és nem csúnya -.-"

Hanem attól, hogy jófej, vicces és törődő.

Ha csak nem vagy kimondottan csúnya, akkor átlagos vagy. Senki nem fog felfigyelni rád ha nem vagy jófej. Amit leírtál az nem NORMÁLIS hanem ÁTLAGOS ^^

2012. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
esetleg kedves kérdező, ha elénk terjesztenél egy képet magadról lehet, sok udvarlód akadna :)
2012. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
talán mert semmi egyéniséged sincs
2012. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ez csak az ami a külsőséget illeti,közel sem vagyok átlagos lány,és a belsőmmel sincs probléma(akik azt írták nem vagyok jófej stb) hibáim persze vannak,mint álltalában mindenkinek.
2012. jan. 8. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán az lehet a problémád, Kedves Kérdező, hogy túlzottan arrogáns vagy. Akinek szüksége van arra hogy azt kijelentse, "normális vagyok, becsületes vagyok, szép vagyok", na, az az ember biztosan egyik sem.
2012. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

előző vizsga alkalmával láttam egy lányt akit eddig még soha. azt hiszem normális lány lehetett és rendkívül szép.

a többiekkel ellentétben szépen ki volt öltözve, alkalomhoz illően, nőiesen-ízlésesen, ezen felül még úgy fújta az anyagot, hogy csak lestem... lestünk!

gondolom érdekelne már, hogy mi a lényeg?

a lényeg az, hogy vizsga után kérdezett valamit, így lehetett volna alkalmam szóba elegyedni vele, de eszem ágában sem volt mert túl tökéletesnek tűnt!

az ilyen lányoknak biztosan van barátja, ha nincs akkor szerelmi bánatban vannak. ha ez sem áll fenn akkor tutira csak "barát" lehetnék amiből tapasztalat alapján köszönöm nem kérek.

szóval mi is volt a lényeg? én bírnám a normális lányokat, de megjártam már velük, szóval passz...

2012. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre csak egy elkeresedett barátom szavait tudnám írni..."Minden lány ribanc csak van aki mélyebben...az alkohol jó bányász!" .Vicces,de nem igaz...Azonban arra próbálok rámutatni hogy igen is sok ember keresi a normális lányokat.Viszont a probléma hogy nekik meg pont az a fajta férfi kell aki a nőknél a ribanc kategória...
2012. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!