Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha valakinek ilyen képe van közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Nem mint profil kép, csak úgy...

Az egyik kedvenc zenészemmel vagyok rajta, aki hát eléggé magához ölel, mindkét karjával.

Vagy mindegy, csak egy kép?


20/L


2012. jan. 9. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem aztán senkinek a képe nem érdekel, max a barátnőmé a közösségi oldalon. A tiéd miért zavarna?
2012. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem zavar, nem is láttam, de valószínű, hogy egyből rosszra gondolnék
2012. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
nem érdekel a profilképed,bocsi.
2012. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést, bocsi.

Akkor ha olyan lánynak van ilyen, aki tetszik nektek.

2012. jan. 9. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
llesz@rom 20F
2012. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

MIvel eléggé önbizalomhiányos vagyok biztos zavarna, úgy érezném, hogy fontosabb neked az a fickó, akárki is legyen, mint én.


Sz@rul esne.

2012. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A ha pasid lennék zavarna. Ha rá nézel fel, meg tetszik, meg ölelgeted, akkor legyél vele. Ha velem akarsz lenni, akkor rakjál ki normális képet(nem feltétlenül velem). Ha meg nem lenne közöm hozzád, hidegen hagyna.


22F

2012. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc énekesemmel van fent képem vagy 10... Ha egy pasi olyannyira gyerekes, hogy egy számomra elérhetetlen alakra féltékeny akkor had menjen. Engem a komoly férfiak érdekelnek nem a sértődött hercegnők... Fel kell fognia, hogy nekem sokat jelent az akit tisztelek és szeretek, de mint férfi nem jön számításba...
2012. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Fel kell fognia, hogy nekem sokat jelent az akit tisztelek és szeretek, de mint férfi nem jön számításba..."


Nem a pasi gyerekes, akinek ez nem tetszik, hanem te, aki a tiszteletét és szeretetét egy elérhetetlen pasinak szenteled, mikor ő ott van, elérhető és szeret téged. Senki nem arra féltékeny, hogy pózolsz egy pasival, hanem hogy többet szentelsz egy ikonnak, mint annak a pasinak, aki melletted van.


Képzeld már el hogyan éreznéd magad, ha megkérnéd a barátod, hogy öleljen meg, ő meg azt mondaná, bocs nem, mert most a Carmen Electra poszteremet kell megölelnem, aki olyan jó nő és olyan gyönyörű. Itt hisztiznél gyk-n, hogy milyen idióta a pasid. Istenem egy csöppnyi észt mikor öntesz a nőkbe!???

2012. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó te nagyon hülye vagy. Attól hogy van egy énekes akit nagyon szeretek mint sztárt nem lehet normális életem és kapcsolatom? :D Ne a filmekből meríts. Én nem vagyok szerelmes ebbe a sztárba... Egyszerűen a felfogása a zenéje segíti a mindennapjaimat. Neki köszönhetem hogy mindig optimista vagyok és vidám. Ezért sokat jelent nekem és ezt el kell fogadni. Ettől én még nem fogom kevésbé szeretni a barátom... Tudod a rajongás és a szerelem két külön dolog. Nem tudom ki itt a gyerekes. Nem foglalkozok többet egy ikonnal, mint azzal aki elérhető távolságban van és szeret engem... Nem a posztereit ölelgetem ahelyett, hogy őt ölelném. Nem tudom honnan veszed a hülyeségeid... Ha az én barátom rajongana egy énekesnőért nem érdekelne különösen hacsak nem úgy viselkedne mint ahogy az imént leírtad... De az én esetemben ilyenről szó sincs... -.-
2012. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!