Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebbe a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbe a kapcsolatba érdemes belekezdeni? (Szerintem kicsit húzós)

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác. Nagyon régóta nem láttam, de most a suliba végre találkoztunk. Apáink miatt ismerjük egymást, nagyon jó barátok szoktunk együtt kirándulni, elmenni valahova több napra.

Szóval most ahogy már idősebb lettem tetszik nekem, és úgy veszem észre hogy én is neki, na de azért elég húzós lenne ha járnánk, mert ha elmennénk valahova és mi már járnánk...nem tudom amúgy se mondnám el a szüleimnek mert állandóan minket figyelnének. De ha meg szakítanánk és úgy mennénk el valahova, akkor az megint feltűnő lenne, hogy nem akarjuk egymást látni se. :/ Szóval szerintetek?


2012. jan. 9. 13:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
16/L
2012. jan. 9. 13:29
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
szerintem rántotthús
2012. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mér lenne húzós
2012. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem menjetek bele, ne foglalkozz a ,,körülmények"kel :)
2012. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
sztem érdemes, nincs ebben semmi rossz 20L
2012. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak majd kiránduláson vagy közös összejöveteleken. Ha szakítunk...értitek. :/ Gáz lesz!
2012. jan. 9. 13:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Baromi f.sza kezdés ha már a szakításon gondolkodsz!!!
2012. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor már nem a szüleiddel fogsz kirándulni, hanem a másik pasiddal.

Ééééérteeeed?

2012. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Erre is gondolni kell, mert ez nem egy ilyen járunk aztán "szia hello", le vagy tojva. :)
2012. jan. 9. 17:05
 10/14 anonim válasza:
két intelligens ember le tudja kezelni a helyzetet,miszerint együtt kell tölteni pár órát a szakítás ellenére.ha ez megy,akkor megy. ha nem,hát akkor...
2012. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!