Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbikusokat is annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusokat is annyira utáljátok, mint a b*zikat?

Figyelt kérdés
NEM vagyok leszbikus (csak biszex, ha számít), csak kérdezem. Én úgy vettem észre hogy a leszbikusokat sokkal jobban elfogadják, és mondjuk van is pár tippem hogy miért..
2012. jan. 9. 14:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Leszbikusok? Hogy néz az ki, h ott van 2 jó nő a férfi ember meg nem fér közéjük. :D
2012. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

és látom sok helyen az Auschwitzes poént, ezért: [link]

(ha valaki nem venné a fáradságot hogy megnézze, az áll itt hogy nem volt büntetve.)

2012. jan. 9. 14:28
 3/23 A kérdező kommentje:
hát az már az ő dolguk..:)
2012. jan. 9. 14:29
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
leszbikusok jobbak emrt kusolnak ez a lényege:D
2012. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
A leszbik izgatják a pasik fantáziáját, így ez elfogadottabb. Persze azért azt is megnézném, hogy egy ilyen Pa dö dö- páros hány pasit hozna lázba. Őket tuti megdobálnák paradicsommal. :)
2012. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
az biztos h megdobálnánk öket:D
2012. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
na igen, nekem azok a b*zi felvonulások eléggé szúrják a szememet... amúgy milyen az a Pa dö dö páros?
2012. jan. 9. 14:33
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
NAGY.:D
2012. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Üsd be a google-ba, hogy Pa dö dö. Majd meglátod. :P


Aki a melegfelvonulásokat támogatja, az nem normális. Én sem járok ki tüntetni, hogy a hetero állapot a normális (márpedig az), akkor ők is kussoljanak otthon a négy fal között, és ne verjék a nyálukat a hülye kis jogaikért. Egyébként van egy meleg-pár ismerősöm, és teljesen konzervatív, normális emberek, akik szintén megvetik a felvonulósdit. Szerintük ezzel csak még jobban a melegek ellen fordítják az indulatokat.

2012. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Én homofób vagyok, de a biszex csajokat nagyon csípem, irtóra izgatják a fantáziámat. Bulikon ha látok két ilyen csajt és kellőképpen piás vagyok akkor be is próbálkozok, csak mindig elküldenek:D A neved alapján van egy sejtésem ki vagy:) ha az akire gondolok akkor egy régebbi thban hozzád meg a bnődhöz is odamentem amikor csókolgattátok egymást, de gyorsan leráztatok:( :D
2012. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!