Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog már valami jó is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog már valami jó is történni az életemben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha rendben leszel magaddal testileg és lelkileg is!
2012. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most pl mit teszel azért, hogy jó történjen?
2012. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most pont tanulok és igyekszem átmenni a vizsgáimon, melette diétázok, hogy leadjam az úszógumim(nem vagyok, amúgy kövér), keresem a lehetőségeket, hogy a jövőm biztosítsam. Most "csak" ennyi.
2012. jan. 9. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyere, elhílak randizni ha végeztél a vizsgákkal.
2012. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ilyen üres menet van az életemben, akkor csinálom a megszokott dolgaimat, munka, suli, hobbik, ami épp aktuális. És elégedett vagyok. Nem voltam mindig az, folyton az kellett, ami nem az enyém. Amióta megtanultam elégedett lenni abban, amiben vagyok, hirtelen elkezdtek felgyorsulni az események :). És sose voltam ugy, hogy na, akkor most én erővel is elégedett leszek, az nem is lehet. Hanem tényleg ellazultam, és láss csodát :). Egyszerre új lehetőségek nyíltak előttem. És egy személy is belépett az életembe, váratlanul, véletlenül. Még ha nem is tartott soká, de jó volt.
2012. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nálam ez már egy éve tart és tényleg semmi, de semmi nem jön össze.
2012. jan. 9. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokszor jóval több idő is kell, hogy egyes vágyaink teljesüljenek.. Tapasztalat. De ami késik, nem múlik :). Ne aggódj, lesz olyan is majd, hogy azt fogod kívánni, bárcsak pihenhetnél a sok eseménytől körülötted. Megint csak tapasztalat :). Ezért jó mindig az adott pillanatot élvezni.
2012. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor igyekszem a jelenlegi dolgaimra koncentrálni, aztán majd csak egyszer beáll a nagy változás. :) köszi a válaszokat!
2012. jan. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!