Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit gondoltok az Adidas deep energy illatról?

Figyelt kérdés
csak egyszerüen kiváncsi vayok mennyire jön be ez az illat tipus a srácoknak
2012. jan. 9. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
most őszintén. te cigány vagy??? inkább füröggyé minden nap dickmá'
2012. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi kedves kérdező hogy te mit gondolsz a Magyar Helyesírás Szabályai című könyvről ?


Amúgy megsúgom kur.vára nem fogják vágni a hímegyedek hogy melyik illatról van szó.

2012. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D ez jó volt. aki használka ezt az illat tipust az Adidastól az fogja tudni hogy miről beszélek a helyesírásról meg ne dumálj nekem mert a márka alapján ugyan így van írva az üvegre hogy Energy :D h**e gyerek ..amúgy meg lány vagyok és ezt kapja tőlem a pasim érdekelt mennyire közkedvelt illat ez ..te ***
2012. jan. 9. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

(első vagyok). ne haragudj. ezt a sztorit beírhattad volna a leírásba. csak mert a kérdésből tényleg úgy tűnik, mintha egy homoszexuális cigány menőzve kérdezősködne, hogy jó illatot vett-e a tescoba. De így már értem. (ilyen infókat írj le mindig, ha tisztább a kép, nem fognak oltogatni).

Mint fiú (19) az illatok 80%-ával ki tudok békülni, és azt mondom, jó, ezt konkrétan nem ismerem, de biztos jó, már csak a márkából adódóan is. Ha az illető a pasid, egyszerűen mondd meg neki, hogy te ezt szereted, és szeretnéd ezt érezni rajta, akkor neki is ez lesz a kedvenc illata (feltéve ha szeret téged) sok sikert!

2012. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi ..ez helyes válasz volt:) remélem hogy tetszeni fog neki együtt vagyunk másfél éve de még nem vettem neki parfümöt mert mire odajutottam volna vásárolt magának tehát ezért volt a kérdésem.köszönöm
2012. jan. 9. 20:31
 6/6 anonim válasza:
Nekem eddig egy Adidasos parfüm se tetszett, nekem túlságosan erős az illatuk, de persze a barátodnak lehet hogy pont az ilyen illatok jönnek be.
2012. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!