Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a típusú...

Mit gondoltok erről a típusú melegítőről? A neve Adidas Chile 62 tracksuit. Sokféle színben kapható, fényes anyagú. Felvennétek utcára? 23F

Figyelt kérdés

Ezen a linken többféle színben látható:

[link]


2011. febr. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
tetszik, fekete/aranyba, fehér/feketében, fekete/zöldfehérpirosban. De hülye kérdésem jön, viszont ha felveszed, leülsz, mész, nem "zörög"? :D
2011. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Szerintem látszatra nem az a "zörgős" fajta anyag, csak egyszerűen fényes.
2011. febr. 20. 15:50
 3/4 anonim válasza:
ilyet akarok már nagyon rég ota!!! (l14)
2011. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van melegítő felsőm és alsóm is, a felső fekete ezüst, az alsó fekete-arany színű logóval. Egyáltalán nem az a gagyi suhogós mikrofiber anyag, ez poliészterhez áll közelebb, nagyon jó anyag, bár őszi koratavaszi viseletnek jó, nyáron elég hamar befülled. Erős, szinte elnyűhetetlen, és nagyon királyul néz ki, igazi exkluzív menő cucc, amiben 100 ak közt is kitűnik az ember. Én nem bántam meg hogy megvettem, már jópár éve megvan, és még ma sem unom, szimplább átlagosabb cuccokat hónapok alatt meg lehet unni, ezt nem. F25.
2011. márc. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!