Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányokat kikel tudnék beszélgetni, mert már teljesen elvagyok keseredve, hogy nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
17/f
2012. jan. 9. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem jön össze semmi mert görcsölsz!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sehol.
2012. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lesz pénzed, lesz csajod.
2012. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne legyél elkeseredve,hanem nézz szét egy kicsit a környékeden,sulidban :) most mondanáám h írj nekem,de túl sok emberrel csevegek jelenleg :D
2012. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 évesen még nem vagy lemaradva semmiről. Nyugi. De ha türelmetlen vagy, piroslampa.net..
2012. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ilyen fontos ez? Siet a vonat? Félsz hogy nem tudsz időben megnősülni?
2012. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanezt érzem én is.


Ha nem változol úgy jársz, mint én és 22 évesen is egyedül maradsz.

Menj el kondizni gyúrd ki magad és mozdulj rá a csajokra.


22/F

2012. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sztem facén is tudsz ismerkedni/barátkozni/csajozni...jelentkezz be egy ismerkedős csoportba írd ki h hol laksz és írd bele milyen lányokkal szeretnél ismerkedni:) és amúgy is még van időd arra h találj valakit..
2013. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!