Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így megy ma már ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így megy ma már ez?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol csak páwa kinézetű fiút és "egyencsajt" látok, és még ők néznek rám fura szemmel, mert nem álltam be a sorba. Nagyon idegesítőek... vagy csak engem irritálnak?
2012. jan. 10. 09:56
 1/7 Joco901019 ***** válasza:
61%
Tudnál linkelni képeket milyenekre is gondolsz mert így nem esik le. Vagy csak én nem hallottam ezeket a jelzőket nem tudom.
2012. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

ígazad van.. sok a buzí meg a ribicicababa..


te lány vagy vagy fiú?

2012. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Én tudom mire gondolsz és bár mindenki úgy csinál majmot magából ahogy akar, engem is irritál, hogy többnek hiszik magukat.

Igazából azért mutatják, hogy mennyivel jobbak illetve mennyivel jobban érzik magukat a bőrükben, mint Te, mivel annyira nyomorultak, tucatemberek és sekélyesek.

Egyéniség vagy. És addig jó, míg meg tudod tartani.

2012. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, lassan 20 éves. Iszonyatosan irritálnak, szánalmasan viselkednek, kifejezetten bunkók. Ma is 3 tinicsaj mellettem volt, elkezdik mondani de jól nézek ki stb, és hogy miért nem azokat a cuccokat hordom amik most divatosak... hát azt hittem lelököm mint a hármat, pedig nem vagyok agresszív...
2012. jan. 10. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Szánalom, főleg ha arra gondolok, hogy a mostani divat szerint min 3 f.sz járt már bennük átlagosan 16 éves korukra.

Na ennyit a divatról. Mivel ez is divat most. Mint annó a holdjáró cipő volt....

2012. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Robi.88. ***** válasza:
ez olyan h ha pl gyursz és elmész polot v inget nadragot barmit venni ugy fogod érezni magad kb mint egy torszulott mert nem talalsz a méretedben...ami már jo vállban az log a derekadon ami nem log a derekadon az meg feszul fennt mint az állat...a nadrágbol 4 számmal nagyobb kell h a combodra feljojjon:D tiszta gáz ilyen kis téglalap testu kocsogokre varrnak mindent...
2012. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mutass kepet egy pawa kinezetu fiurol akar tobb kepet.
2012. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!