Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj/gáz, ha egy csaj mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj/gáz, ha egy csaj mindig szoknyában megy templomba? Milyen következtetésr vonnátok le fiúk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki a tököm jár manapság heti szinten templomba fiatal nők/lányok közül?! Nem szerintem nem gáz. De ha te annak érzed vegyél fel mást.
2012. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert? Mini szoknya netán? Önmagában a szoknya nem hiszem hogy bármi "negatív" dolgot jelentene, szép nőies cucc. Én amúgy is speciál utálom már a sok farmert
2012. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem gáz.. Ugyan már, ki megy minden héten templomba? Évente nem megyek el, nem hogy hetente
2012. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én az egyszerű paraszti józan eszemmel annyit vonok le, hogy a) nagyon hagyománytisztelő vagy b) ez neki a kényelmes.

Nem baj, egyáltalán nem gáz - sőt, nem ismerek senkit, aki egyáltalán, gyakran jár templomba.

2012. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

1. pár évszázaddal ezelőtt még meg is köveztek volna, ha nem szoknyát visel.

2. templomba illik térd alá érő szoknyát felvenni ,tehát ha ennél rövidebb, az szokott közfelháborodást kelteni.

2012. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Renesmee18 ***** válasza:

Lehet, hogy a kérdező olyan iskolába jár, ahol kötelező a templomba járás. Én is olyan suliba jártam :)

És nem baj ha szoknyát veszel fel, csak ne legyen nagyon rövid:)

2012. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy nőttem fel, hogy minden vasárnap köteleztek arra, hogy templomba menjek. Amúgy nem térd alá ér a szoknya, hanem térd feletti, de vagy fekete vagy pedig szürke sztreccser veszek alá.
2012. jan. 7. 12:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Melyik templomba is jársz pontosan?

Én múltkor voltam templomba, de ott 70 év alatt én voltam az egyetlen. Inkább a te templomodba járnék ha oda miniszoknyás lányok járnak. :)

2012. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam járni temploba és szerintem nem gáz mindig szoknyába járni egy csajnak :)

20F

2012. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen következtetést?

1. ha jó lábad van Húú ennek csajnak tök jó lábai vannak, asszem sűrűbben fogok ezután templomba járni.

2. rossz lábad van Hát jobb lenne ha nadrágot húzna vagy legalább hosszú szoknyát hogy takarja el ezeket a lábakat.

2012. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!