Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Terhes vagyok! 19éves vagyok, barátommal nem védekeztünk, de egy hete szakítottunk, fogalmam sinc smit tegyke idegs vagyok de nagyon4!!!! Anyukámnak sem mondhatom el mert nem tudj ahogy lefeküftünk!
2012. jan. 10. 12:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ha nem mész abortuszra, mindenképp mondd el otthon.
2012. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

Vagy abortusz, de akkor azonnal, 18 év fölött nem szükséges hozzá a szülői beleegyezés, de szerintem mondd el otthon...

Ha pedig meg akarod tartani/nem mered az abortuszt, akkor pedig mindenképp mondd el otthon!

2012. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 csúcs300 válasza:
ásd el magad...
2012. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ne ásd el magad. itt komolyabb dolgokról van szó, mint a pénisz mérete.
2012. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

hát így jártál. felelőtlenek vagytok... gondolhattad volna, ha nem védekeztek, akkor mi lesz belőle...

nézz szembe a tényekkel.

2012. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy meg szeretnéd-e tartani illetve atótl, hogy el tudnád-e tartani. Két honapos korig mehetsz abortuszra, de olyankor gondolj bele abba, hogy egy ártatlan emberi élet pusztul el csakis miattad.

És legközelebb tanulsz belőle mert látni fogod hogy az óvszer sokkal olcsóbb mint az abortusz.

2012. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mondd el otthon.

Lesz cirkusz, igen, de aztán mindenki megbékél és közösen eldöntitek mi legyen.

A felnőttség nagyon jó dolog, mert lehet szexelni orrba szájba DE sajnos azzal is jár, hogy viselnünk kell a tetteink következményeit.

2012. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjátok már az emberi élet kiontásával kapcsolatos szövegeket.

Még nagyobb baj,ha tönkreteszi a 19 éves kislány a saját életét,a baba apjának az életét,és szegény nagyszülőkét és szegénységben nevelik fel azt a gyereket,akinek később lehet magatartásbeni,lelki és egyéb bajai,plusz mindent meg kell vonni tőlük anyagilag!!!!!!

2012. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Utolsó,

semmit nem tudsz az anyagi helyzetéről. Attól, hogy ti csórók vagytok , a kérdező nem biztos, hogy az.

És ha tetszik ha nem, ha helyesled, ha nem attól még tény marad, hogy az abortusz igenis egy emberi élet kioltása.

A te gyermekedé, akinek dobog a szíve, aki fél az eszköztől ami kikaparja, mert fordul el tőle. Ez is tény.

2012. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ma 12:22

ez szépen hangzik és valljuk be jogos is, de mikor odafönt számot kell majd adni az életünkröl akkor is ezt fogod mondani?


Nem vagyok bigott vallásos, csak jobb félni mint megijedni...

2012. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!