Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fiúnak karácsonyra parfümöt/dezodort, de félek ,hogy akkor megharagudna rám ,mert azt hiszi ,hogy azért adok neki ilyet ,mert ,hogy büdös!! Fiúk, ti megsértődnétek egy ilyen ajándékon?
2011. dec. 18. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sablon ajándék, találj ki személyesebbet!
2011. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem annyira ismerem :/
2011. dec. 18. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Jesszus. Ennyi erovel a nok is megsértodhetnének rajta.
2011. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ÉN nem sértődnék meg (ha barátnőmtől kapnám azt). Ö kimondja amit ki akar, nem célozgat.
2011. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem sértődnék meg, de ez tényleg baromira sablonos.

Találj ki valami mást inkább, ha tudsz.

2011. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A dezodortól megsértődnék. A párfűmtől ugyan nem, de tényleg egy elég konverz ajándék. Olyan, mint a szappan, bögre vagy a zenélő mikulás. :D Mindenesetre attól függően, hogy milyen viszonyban állunk lehet, hogy értékelném a gesztust magát.
2011. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem azt s mondták ,hogy lávalámpa is jó ajándék.. szerintetek?
2011. dec. 18. 12:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, akármit veszünk másnak, bármikor megsértődhetne.


Illatszer: büdösnek tartjuk

Egy jó póló/egyéb ruha: szar ruhákban jár

és még sorolhatnám

Én pl vettem nővéremnek egy USB-s ledlámpát a laptopjához.


Javasolnék neked mondjuk egy olyan bögrét a srác számára, amin van egy kép, ami alapjában szobahőmérsékletem teljesen fekete, és ha meleg italt önt bele, pl teát, kakaót, akkor a kép kivilágosodik és tisztán látható lesz. Én is olyat kaptam, és örültem neki. Ennek bárki örülhet, márcsak az a kérdés mi legyen a képen. De egyébként nem muszáj hőérzékelő képest adni, elég egy átlagos, amin van valami ötletes dolog. : )


Tessék egy link: itt ezernyi közül válogathatsz, de még jobban jársz, ha megtudsz egy két dolgot a srácról, hogy milyen zenét szeret, néz-e valami sorozatot...


[link]


Sok sikert!

2011. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és a lávalápa is jó lehet, nekem van, de hozzáteszem, nem ad fényt.

Nem világítja be a szobát, csak egy nagyon-nagyon halvány félhomályt ad, ettől még sötét lesz, viszont nagyon látványos, aki szereti az apró fényeket alvás mellett, annak tökéletes. A Kikában találsz, kétfélét árulnak, egy 3000 ft körülit, két-három színben, meg egy 6000 ft-ost, az csak egy színben van, én olyat tartok. : )

2011. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na az pl jó ajándék!
2011. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!