Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fingás szex közben?

Figyelt kérdés
mit csinálnátok, ha ti, vagy a barátnőtök/pasitok elszellentené magát?
2012. jan. 10. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére még nem kerültem ilyen helyzetbe. Hogy mit csinálnék? Semmit. Most ezért nem fogjuk az egész procedúrát megszakítani! :)


24/n

2012. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm sokszor puncifingik: Azaz a farkam teljes egészében kitölti a hüvelyét, és ahogy tolom be a levegő oldalt távozik. Ha nedves, akkor minden tolásnál egy pukihang jön ki :) :) :)

19F

2012. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Először vigyorognék, és ha nem sértődékeny, röhögnénk egy jót. :D
2012. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
92%
Húúú nagyon ciki volt amikor összejöttem a párommal és először lefeküdtünk én volam felül és éreztem egyzser csak hogy finganom kell próbáltam visszatartani de egyszer amikor pont úgy mozdultam hogy a hasam meglökődött akkor egy hatalmas nagyon fingottam eszméletlen ciki volt elmosojogtam magam erre ő is fingott eggyett de persze után egy hétig hallgattam hogy lefingottam :)
2012. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

ma 16:49


Hallod, sírok a röhögéstől! :'D

2012. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16:52 én is xDD
2012. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

én úgy szoktam hogy a pasim fejét a lábam közé veszem úgy hogy a szája és a nyelve a puncim fele, az orra a popsim fele legyen.

ő nyal én meg lefingom

élvezi


helena domina

2012. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem már előfordult, de szerencsére nem volt túl hangos, és hálazégnek szaga sem volt. De, ha meg is hallotta, egyáltalán nem arra koncentrált, az én párom szex közben azt sem nagyon fogja fel, ha mondok valamit, nemhogy ezt.
2012. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
volt, h barátom pukizott szex közben. de ezen maximum nevetni lehet, plusz egy puki miatt nem fogok leállni, hogy na ennyi volt. elengedte magát, örültem. viszont annak nem örülnék, ha rendszer lenne belőle, meg direkt csinálná, mert azért elég lelombozó tud lenni, h terjeng a bűz... :D
2012. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lesz@rom
2012. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!