Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem csak kihasznál. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem csak kihasznál. Ti mit gondoltok erről? :O

Figyelt kérdés
Minden ott kezdődött hogy pár évvel ezelőtt tetszett egy fiú akinek én nem jötem be túlságosan, persze én oda voltam érte idén egy suliba kerültünk és jobban össze ismerkedtünk azt hittem hogy én elfelejtettem már de kiderült hogy mégsem. Tehát pár hét alatt össze jöttünk most vagyunk együtt 1 hónapja. Tegnap eléggé közel kerültünk egymáshoz és hát megtörtént a dolog. szerintetek kihasznál ? én nagyon szeretem őt! 15/L
2012. jan. 10. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos még nem tudni hogy kihasznált-e, majd akkor derül ki ha már otthagyott a srác.

Ha ő is szeret téged, és romantikáztok akkor valószínű hogy nem használ k, bár nem ismerem őt személyesen, lehet hogy tévedek.

2012. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Általában én keresem őt és nem nagyon szeretné nagydobra verni ezt a dolgot, ebből gondolom.
2012. jan. 10. 18:14
 3/13 anonim ***** válasza:
mikor megtörtént a dolog,előtte kényeztetett téged?
2012. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zseni001 ***** válasza:
Szüleidtől megkérdezted ezt? Ha most a szülőd lennék és értelmes (mert azt nem tudom), akkor szétoltanálak és megérdemelnéd. Ettől függetlenül jobb lenne, ha azt mondanám, hogy igen? vagy nem? Honnan tudjam, viszont nem kellett volna így odaadnod magad neki és nem lenne ilyen problémád, ugye? Idővel úgyis kiderült volna, de most csak neked lesz rossz, ha igen...
2012. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Tegnap eléggé közel kerültünk egymáshoz és hát megtörtént a dolog"


Ezt úgy érted, hogy megbasztak?

2012. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak simán smároltunk és a szokásos tapizás volt és én annyira oda voltam tőle hogy természetesen hagytam is magamat. és miután megtörtént 10 perc után kiugrott az ágyból és öltözött és a ruháimat is oda adta hogy mennem kell mert nemsokára haza jönnek a szülei mikor kb. fél 5 volt és a szülei 7ig dolgoznak.
2012. jan. 10. 18:19
 7/13 A kérdező kommentje:
igen, úgy értem bár szebb szavakkal fejeztem volna ki magam.
2012. jan. 10. 18:20
 8/13 anonim ***** válasza:
kihasznál!
2012. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De most mi a sz@r történt meg? Miért nem lehet, azt mondani, hogy dugtatok vagy sem? Ha már elég érettek vagytok, hogy dugjatok, akkor nevén lehet nevezni a gyereket. (micsoda szófordulat... gyereket :D)


Mert nem akarlak megsérteni sweetheart, de az nem hogy kihasználásnak nem nevezhető, de konkrétan még ügyetlen próbálkozásnak sem, ha csak simogattátok egymást...



Ha pedig megdugott (értsd: a kukiját a nunidba dugta) és utána kérte, hogy húzz a francba, akkor téged csúnyán kihasználtak/nak.

(Persze ha a szülei tényleg este 7ig dolgoztak.)



21F

2012. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meghágott majd egy béna fedősztorival-jönnek s szülei- kivágott mint macskát..
2012. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!