Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rosszlanyok.hu mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlanyok.hu mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Jól leakarom magam szopatni (gumi nélkül). Mennyire veszélyesek (betegség terjesztése szempontjából) ezen az oldalon található lányok? Eltudnék kapni vmi komolyabb betegséget ha engem szopnak le?
2012. jan. 10. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ha téged szopnak le nem. Ez csak másokkal történhet.
2012. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18:29 Te jól érzed magad ha kötekedhetsz? Te is tudod, hogy nem úgy értettem....
2012. jan. 10. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

ma 18:31

Igen, én ezt élvezem. Amúgy meg fogalmam sincs. Bár eddig a gyikon senki sem panaszkodott és mindenki azt ajánlotta.

2012. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TrükkösBélabá ***** válasza:
Logikai alapon számold ki ha egy nő naponta 10 ember cerkáját veszi a szájába akkor mennyi az esély hogy nemi beteg leszel. Szerintem húzz gumit . Vagy szerezz be egy barátnőt.
2012. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!