Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi azt mondja egy lányra hogy "veszélyes"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 05:01
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Eléggé kétértelmű. Jelentheti azt is, hogy az illető "izgató hatással van a bioritmusára". :)

De azt is jelentheti, hogy nem kéne azzal a lánnyal leállni, mert esetleg mindenkivel összefekszik, vagy átvág, megjátssza magát.

2011. máj. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,milyen szövegkörnyezeten meg hangsúllyal mondta :)
2011. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazság szerint írta.Szóval a hangsúlyt nemtudom.

De szerintem negatívban értette.Az egyetemen egy körben elég rossz a hírem mert elterjedt egy pletyka.Mondjuk ezzel a sráccal nem vagyok rosszba.Nemtudom,esetleg valakinek más ötlet hogy érthette?

Én ilyen férfiátb*aszós ribire gondolok gondolok.

2011. máj. 23. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mit jelent ha egy pasi azt mondja egy lányra hogy "veszélyes"?"


Vagy azt jelenti, hogy trippert lehet kapni tőle, vagy azt, hogy kellemetlen pletykákat terjeszt, jó kapcsolatrendszere van, amivel be tud tartani másoknak.

2011. jún. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hmn,szűz vagyok,és egy kezem megtudom számolni a barátaimat.Nem hiszem hogy erre gondolt amit írtál ucsó.

Ha mégis,akkor nem is veszem nagyon komolyan ezt a kijelentését.

Köszi a választ:)

2011. jún. 11. 22:54
 6/6 anonim válasza:
Nekem is mondta már egy fiú h "Húú de veszélyes vagy " De aszt azért mondta állítólag mert jól néztem ki :) Nem biztos hogy, rossz indulatból mondta!
2013. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!