Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lányok! Ti hogy vagytok ezzel a témával?

Figyelt kérdés

Már kb. 7 éves korom óta szerelmes típus vagyok, kiskoromban is mindig bombáztam a fiúkat a szerelmes levelekkel, stb. Ha eddig összeszámolom, hogy hány fiú tetszett egy kicsit is (és nem csak úgy, hogy olyan szinten hogy ránézek és oké tetszik, mint pl az utcán hanem, "volt valami", de a részükről semmi), akkor az a szám kb. 19-20.

A (többnyire felnőtt) színészekkel pedig ugyebár mindig édes álmaim, stb. voltak, szóval sosem voltam az ilyen "fúj fiúk" típus, de még nem volt barátom, sosem csókolóztam, stb.

Sose voltam úgy, hogy "most pasit keresek, most kellene valaki" hanem általában aki szépen mosolygott rám vagy akiben találtam valami különlegeset az elkezdett tetszeni, de kb. néhány hétnél sosem tartott az egyik sem tovább. Szerelmes-nos még sosem voltam szerintem. Mindig eljátszottam az ágyban, hogy van valakim, stb. fantáziálgattam, de ez mostanában elmarad, alapvetően mindig is foglalkoztattak a fiúk, most meg ahogy egy ideje szeretem magamat, ahogy kinézek, kiegyensúlyozott vagyok, azóta nemigen van ilyen, és ha eszembe jut a téma (attól függetlenül sokszor jut eszembe, mert körül vagyok véve fiúkkal) akkor úgy vagyok vele, hogyha majd igazából szerelmes leszek, akkor úgyse fogom megállni, hogy ne járjak azzal a fiúval, mert nem az ész, hogy most megéri-e meg ilyenek fog vezérelni, hanem az hogy muszáj együtt lennem azzal a valakivel. És így vagyok vele, hogy álmodozgatok egy kapscolatról, megfogalmazódik bennem hogy milyen személyiségű fiú az álmom, milyen kapcsolat, de sose egy konkrét személyre gondolok. És úgy fogalmaztam meg magamban, hogyha már nem gondolkozom el azon, hogy érett-vagyok-e egy kapcsolathoz, hanem csak habozás nélkül igent mondok, stb, mert ezt diktálja a szívem. Amúgy most jelenleg egy kicsit éretlennek tartom még magam hozzá, van egy fiú aki szimlán csak tetszik, nem vonzódom hozzá, és amikor táncolnunk kell iskolai dolgok miatt, olyan idegen dolog hozzáérni. Mondjuk ez az is függ attól, hogy tudom hogy ő nem érez irántam semmit, és még én sem, csak tetszik.


Ti hogy vagytok ezzel?


2012. jan. 10. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:
* szeretem magamat kívülről-belülről, a hangsúly nem az "ahogy kinézek"-en van
2012. jan. 10. 19:36
 2/4 A kérdező kommentje:
az érettség dolog meg nekem azért is fontos, mert elsősorban nálam idősebb fiúval szeretnék összejönni
2012. jan. 10. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok, úgyhogy megértelek...
2012. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Színt úgy,
2012. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!