Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Többnyire bunkó vagyok a lányokkal, olyankor bárkit megkaphatok egy estére. Van, hogy a haverommal már extra kihívásokat, extra helyzeteket találunk ki, hogy hogyan szedjünk fel valakit, mert amúgy túl könnyű lenne. (Kiválaszt egy lányt, én kiválasztok neki, egy lányt ketten, perfect week, kitalált szituáció, külföldiek vagyunk, hihetetlen csajfelszedési sztorik, minden...)


Nem nézek ki rosszul, egyetemen tanulok, mellette van egy egészen jó állásom is, junior marketing manager vagyok, rendes, normális családból jöttem, jó nevelést kaptam, magamra igényes vagyok, és elég magas is (195 cm körül), emellett hobbi szinten testépítéssel foglalkozom, gitározok, filmeket nézek (nem a lövöldözős, gagyi filmeket, hanem normális filmeket Pl.: Fight Club, Mechanikus Narancs, Amerikai História X, Taxisofőr, stb..) állítólag jó a humorom, a legtöbb lány, akit kérdezek, azt mondja, hogy a tökéletes srác lennék neki.

Nem beképzeltségből írom, tényleg így van.


Például tegnap megkértem egy lányt, h jellemezzen röviden és ő ezt írta:

"Végtelenül nyitott, kalandvágyó srác, akinek a barátai nagyon fontosak, az élete egy nagy party, de ha arról van szó komoly is tud lenni. Vicces, figyelmes, de tisztában van a képességeivel és az adottságaival és ezt nemritkán kifejezésre is juttatja. Olyan személy akivel úgy is tudok bizalmas dolgokról beszélni, hogy nem jövök zavarba és nem félek, hogy továbbadja. Ha csak nem komoly dologról van szó, mert egyébként nagyon beszédes. Annak ellenére, hogy totálisan különbözünk mégis jókat tudunk beszélgetni. Szerintem semmi gond nincs a külsejével, de ezt sose hiszi el"


De, ha egy lányt megszeretek, mert ilyet is tudok, nyitok felé, kedves vagyok vele, elviszem moziba, színházba, ennyi, inni, minden találkozón kap valamilyen ajándékot, figyelek rá, hogy mire van szüksége, mindig a kedvében próbálok járni, mindig más programot találni kettőnknek, beszélgetni, nem kihasználni, nem megdugni egyből, amit amúgy tennék, akkor mindig pofára ejtenek, és kikötnek egy olyan srácnál, aki leszarja őket, és semmit nem ad nekik.


Miért van ez? Legyek azzal is bunkó, felsőbbrendű g*ci akit szeretek?


Bocsánat, hogy hosszú lett...


2012. jan. 11. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Add önmagad... Abba kell, hogy beleszeressenek, hogy működhessen az egész :P Amúgy a filmizlésedre tényleg nem lehet kifogás - azok jó filmek :) Viseltess több tisztelettel a gyengébbik nem iránt!!!
2012. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja. Az elején elég ellenszenves voltál az írásod alapján. A Mechanikus Narancs című filmnél viszont ez megváltozott. Az is lehet, hogy rossz csajok tetszenek meg...
2012. jan. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Imádom a jó filmeket, a sorozatokat, a jó zenét (Linkin Park, Sum 41, RHCP, Nickelback, Tankcsapda, Alvin stb) :D

Nem vagyok rocker, meg metál arc, csak szeretem ezeket a zenéket...


Hát az a részem is én vagyok, és így teljes a kép. De olyat még sosem csaltam meg, akit szeretek. Együtt elmentem minden barátnőmmel koncertre, magamat adtam, de sosem csajoztam, ha volt valaki mellettem, mert olyankor nekem csak ő van. És ezért is van kevés kapcsolatom, és sok kalandom, mert, ha valaki iránt érzek valamilyen kötődést csak akkor vagyok hajlandó kapcsolatot kezdeni bárkivel.


Tisztelem a lányokat, akiket lehet tisztelni, csak sokan tényleg csak játékra valók, ahogyan természetesen rengeteg fiúcska/férfi is. Amikor belemennek a játékainkba ők is tudják, hogy nem lesz folytatása a dolognak, soha nem mondtam lánynak egy jó estéért cserébe, hogy igen, holnaptól együtt vagyunk, vagy találkozunk, nyílt lapokkal játszom ilyen téren.

2012. jan. 11. 01:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, nem gondoltam volna, hogy így működik... De volt egy haver, aki mesélt egy ilyen sztorit, hogy többször is elküldött egy csajt az anyjába egy partin, akit egyébként mindenki kb. úgy kezelt, mint egy hímestojást, mert olyan csinos volt, és aztán a parti végén ő ment oda a haveromhoz, és gyakorlatilag elé vetette magát.

Szerintem az önbizalom és határozottság vonzerejéhez lehet köze. Amikor bunkó valaki, akkor általában magabiztosnak és hatáozottnak is tűnik, vagy az is. És általában azért ezek elég vonzó tulajdonságok, főleg nők számára.

2012. jan. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kiábrándító, hogy nyomulnom kell akkor is, amikor úgy érzem, hogy imádok mellette lenni, figyelni, ahogy lélegzik, ahogy reagál, ahogy beszél, ahogy mozog... És sokkal fontosabb az, hogy velem legyen, és közösen éljünk meg mindent, mint az, hogy lefeküdjek vele... Mert ilyen esetekben, amikor valakiben meglátom azt a valamit, szeretem húzni a dolgot, az első csókot, az első szeretkezést, hogy tényleg arról szóljon, amiről szólnia kell, mert a másik életmódommal kiöltem minden érzelmet ezekből a dolgokból, ott csak a testiség, és a közös örömszerzés a cél, egy szerelemnél nálam másként lenne...


De akkor lehet ezentúl mindenkit úgy kell kezelnem, mint azokat a lányokat, akiket bármikor eldobok, és pótlok, mert ettől tűnök erősnek...

2012. jan. 11. 03:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek a lányoknak az a bajuk,hogy azt hiszik,az "egyszerhasználatosakkal" is ezt csinálod,mielőtt gerincre vágnád őket.Nem érzik magukat ezek miatt kivételesnek,azt hiszik,így akarod lebeszélni róluk a bugyit.
2012. jan. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, mégis egyet kell, hogy értsek veled, na nem minden dologban.

Sok lány ilyen, amilyet te leírtál, de ezek véleményem szerint azok a lányok, akik csak és kizárólag a külsőre, esetleg a pénztárcádra hajtanak, vagy épp azért akarnak veled összejönni, hogy a barátnőik előtt villogjanak veled. Vagy ez csak a srácok körben divat?

Add önmagad, illetve ha az elején bunkózol, stb, az egyfajta védekezési mechanizmus is lehet, így legalább megnézheted, melyik csaj normális. Ha viszont találsz egy olyat(mert hidd el fogsz, csak nem olyan hamar), akkor becsüld meg.

Az én tapasztalataim is hasonlóak, csak nyilván fordított esetben, bár én nem vagyok bunkó és nem volt még egyéjszakás, meg buliban kavargatós kalandom, de tény, hogy ritka a normális srác.

Ennek ellenére semmi sem lehetetlen! :)

19L

2012. jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!