Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Szerintetek mennyire ideális választás internetes társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ugyanis többszöri randizgatás után is csak egy 3 hónapos kapcsolatot sikerült "összeszednem"...
2012. jan. 11. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem mondom, hogy ideális, de jöhet a következő kérdés: "Hol lehet egyáltalán normálisan ismerkedni?"
2012. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez teljesen jogos kérdés...igaz kicsit már kezdem feladni, hogy sosem fogok normális vagy legalább valamire való párt találni magamnak...
2012. jan. 11. 13:05
 3/15 anonim válasza:
Nem valami ideális választás. A társkereső oldalakra az emberek 80-90%-a sajna csak szórakozásból regisztrál.
2012. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát én teljesen véletlenül ismertem meg barátomat, a tagged.com nevű-nem tudom még létezik e-közösségi oldalon.

Kb. minden mindegy alapon regisztráltam. Előtte még soha nem randizgattam netes társkereső segítségével, mert idegenkedtem tőle.

Amúgy szerintem szerencse kell, jó nagy adaggal, bárhol ismerkedik az ember.

2012. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy neten ismerkedsz még nem garancia semmire. Csak annyiban segít, hogy a tömegben könnyebben megtaláld a többé-kevésbé ideális párt.

Azon, hogy béna vagy az ismerkedésben, illetve a párkapcsolatokban, a netes ismerkedés nem fog segíteni.


Nekem egy 3,5 éves kapcsolatom lett netes ismerkedésből, majd utána a jelenlegi házasságom gyerekkel. Nem azért ismerkedtem neten, mert béna voltam, hanem mert az igényeimnek megfelelő embert így találtam meg legkönnyebben.


Amúgy hány éves vagy, mióta próbálkozol a neten és mi a nemed?

2012. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Csak" egy 3 hónaposat...

Hát sztem sokan addig se jutnak el. Próbálkozni kell. Válogatni, aztán egyszercsak sikerül. De mi volt a gond, miért lett vége, félreismerted?

2012. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 László22 ***** válasza:

Még én is azt mondom hogy nem ideális pedig nekem sikerült, 2 éve vagyok együtt azzal a csajjal akit ott ismertem meg, van hogy bejön van hogy nem. De őszintén hol ismerkedj? Discóban ahol képes helyben lesz...ni a csaj vagy megakar du..ni a pasi? Vagy haverok által akik haverok de kényelmetlen le beszélni helyetted a dolgot, vagy hol? Hát jó kérdés ez az amit nem lehet megszabni, próbáld meg veszíteni valód nincs csak mérlegelj megéri-e valamibe bele szaladni, ez meg hogy feladod vagy sem ez hülyeség ne akarj bele szaladni semmibe sem nem kell félni nem fog elszaladni mellőled senki sem csak ki kell várni a megfelelő embert akivel majd jól el leszel.


23/f

2012. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Évekig ismerkedtem netes társkeresőkön. Teljesen bejött! Az is csak egy helyszín, ahol ismerkedni lehet. Ennyi! Nem a pultnál szólítod le a leányzót, hanem írsz neki egy jópofa levelet. Ha tetszett válaszol és onnantól lehet akár személyesen is folytatni. Legalább is én 2-3 levélváltásnál többet nem javaslok, jobb személyesen már utána, mert levelezés során elég sokszor alakulhat ki téves kép.
2012. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég értelmetlen társkeresőket használni, egy-két szeremcsés esettől eltekintve a legtöbb embernek nem segít semmit. Sőt, múltkor barátom (nem társkeresőn ismerkedtünk meg, hanem közös hobbi során) mesélte, hogy egy ismerőse aki egy társkereső oldalt üzemeltet mondta, hogy nekik az áll érdekükben, hogy olyan embereket hozzanak össze, akik hosszútávon nem, csak rövidtávon illenek össze. Tehát elsőre tetszenek egymásnak, de hosszútávon nem összeillők. Ugyanis minél hosszabb kapcsolatokra "tesznek szert" a társkereső oldalt használók, az oldal forgalma annál inkább csökken. Megdöbbentő első hallomásra, de ha belegondolsz, tényleg ez áll az érdekükben. Úgyhogy én örülök, hogy soha nem is vesződtem velük.
2012. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem értelmetlen társkeresőt használni, ha tudod használni. Nem kell tőle sokat várni. Ugyanolyan, mint hogy sport közben az edzőteremben szólítok le valakit, egy szórakozóhelyen, vagy egy házibulin, vagy egy munkahelyen ismerkedem. Ez is platform, ahol lehet embereket megismerni. Ennyi és nem több. Persze sokan rosszul használják és visszaélnek az arctalansággal. De aki tudja használni és okosan használja, annak nem értelmetlen.

Én sokat használtam és sok embert ismertem meg általuk és nagyobb részének bejött.

2012. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!