Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Imponál nektek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Imponál nektek ha egy srác tud sütni főzni, és egyszer a ti kedvetekért csinálna valami finomat?

Figyelt kérdés
Jó ötlet lenne annak kifejezésére, hogy komolyan érdekel a lány? (például valami finom sütemény, ilyesmi)
2012. jan. 11. 14:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

igen


22/L

2012. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

alap.

de a férfiak nagy része ehhez túl lusta

2012. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Kingaa1 ***** válasza:

már hogy a fenébe ne imonálna evel?:)

Gratulálok:)

2012. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet!Komolyan én örülnék nagyon-nagyon:)Sajnos még nem volt erre példa...

24n

2012. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,ha egy fiú tud ilyeneket,ha rajtam múlna havi egyszer lenne főtt kaja(akkoris kb ehetetlen).

22L

2012. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Amikor én megcsináltam barátnőm kedvenc kajáját ebédre és megspékeltem egy kis romantikával, nagyon bejött neki :)
2012. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Macs1209 ***** válasza:

Ha jól csinálod, még 1 bolognai is elég :)

Hozzám a barátnőim járnak át, és lassan már divat

lesz, hogy hozzák az alapanyagot, és én meg csináljam

meg :)

2012. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2012. jan. 11. 14:42
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát hogyne imponálna? :) Már maga a tény, hogy rászánta az idejét hogy a kedvemért készítsen valamit, elég lehengerlő. :)
2012. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de mivel én érek előbb haza a melóból, általában mindig én főzök itthon, ráadásul szeretek is. Ünnepekkor meg főleg. A pörkölttől a tiramisun át akármilyen tortáig megcsinálok mindent (mondjuk van ami nem mindig sikerül:D). És általában díjazzák is a csajok:)
2012. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!