Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bnőm nőgyógyászhoz megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőm nőgyógyászhoz megy először és rohadtul parázok meg minden mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval a barátnőm nőgyógyászhoz fog menni és nagyon parázok meg minden szeretném elkísérni is meg minden de valójában azt szeretném hogyha nem menne el vagy legalább nőhöz menne mit tegyek hogy mondjam el neki? nincs semmilyen tabutéma előttünk de nem tudom h hogy mondjam el neki :S 16/f

(és ha lehet normális válaszokat szeretnék:))köszönöm előre is


2012. jan. 11. 00:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
szerintem hadd menjen el MEG MINDEN!! :)
2012. jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
nézd...az ő korában ideje elkezdeni nőgyógyászhoz járni. egyébként pedig eddig minden nőtől azt hallottam, hogy a férfi nőgyógyász jobb, mint a nő. az orvos dolga az, hogy megvizsgáljon, és nem az, hogy fiatal lányokra élvezkedjen. és nem utolsó sorban az ő testéről, egészségéről van szó.
2012. jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
biztos hogy a nőgyógyász pasi a magáévá fogja tenni a rendelőbe, szóval sztem te menj el helyette vizsgálatra.
2012. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
nem kell félni. a nőgyógyász nem bántja. amúgy csak mondd meg neki egyenesen...
2012. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 *Tündérke* ***** válasza:
87%

Nincs abban semmi ha nőgyógyászhoz megy meg minden...

Sőt a férfi nőgyógyászok sokkal segítőkészebbek meg minden.

Ne legyél gyerekes meg minden...

2012. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
43%
FAKE...
2012. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
Tündérke, a "meg minden"-t lehagytad!
2012. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 *Tündérke* ***** válasza:
100%
Ja tényleg... bocsi. szóval ne izgulj... MEG MINDEN
2012. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
elfejtettem beleírni hogy nem szeretném hogyha idegen pasik nézegetnék nőm punciját :S azért is nem akarom hogy menjen :(
2012. jan. 11. 00:30
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

Márpedig el kell mennie nőgyógyászhoz. Képzeld, én is szoktam menni, és a legrosszabb, ami történt, hogy összevesztem az orvossal. De nem bántott, nem molesztált, semmi ilyesmi.


Ne legyél buta, igenis járnia kell ilyen orvoshoz is.

2012. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!