Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Dylan Sprouse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Dylan Sprouse mit tegyek?

Figyelt kérdés
Esetleg nem volna úgy jo ha ki mennék Amerikába és felkeresném és majd meg látjuk ,hogy mi lesz?
2012. jan. 11. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:

ez a zac és cody?

na ne nevettes!

2012. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez fiú, vagy lány?
2012. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem képzeltem volna hogy valaki tudni fogja ki ez :D Riszpekt aki kitalálta XD
2012. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
menj ki, hátha felfogad, és hagyja, hogy a kertjében összeszedd a kutyasz@rt
2012. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehezen lehetsz olyanba szerelmes akit nem ismersz. :D Szerintem ilyen nincs. :) Én is voltam sztárba szerelmes, de én ismertem is. :D Az úgy azért más. Pár év múlva szerintem kiröhögöd magad mikor megtudod milyen az igazi szerelem. :)
2012. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor én még kislány voltam (25 éve), nekem ők tetszettek:

Patrick Duffy (Ember az atlantiszról sorozat)

Terence Hill (minden filmje)

Christopher Atkins (Kék lagúna film)


Fiatal nőként, felnőttként javult az ízlésem:

Robert Redford (fiatalkori filmjeiben),

Brad Pitt (minden filmje, bár a fiatalkori filmjeiben nekem túl nyálas)

Richard Gere (a Gengszterek Klubja film óta)

George Clooney (minden filmje)


Úgy tűnik, mostanában a fiatalabb pasik tesztenek, úgyhogy így 40 felé kibővült a lista:

Tom Welling (Smallville sorozat)



Mindegyik nagyon jó színész, talán a Christopher Atkins a kivétel :-), de akkor kb. én is úgy néztem, mint te most ezt a Dylan fiut.


De azért egyikbe sem vagyok szerelmes, és egyiket sem zaklatnám, csak öröm nézni őket a filmekben :-), majd odabújni este öröm odabújni a páromhoz.

2012. jan. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem is tetszik csak én 13 vok ő meg 19 asszem ugyhogy
2012. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Te teljesen hülye vagy?! Hagyd békén a pasimat,jó?! Te elégedj meg Cole-al! Amúgy sem találnád meg,meg tudod ő már 19,igaz úgy néz ki mint egy 15 éves,de nem baj! Inákbb tanulj meg írni!
2012. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a pasidat? xD
2012. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj ki Amerikába. A starrity oldalon van elérhetőség. Valamenyit azért tanulj angolul. Lehet hogy 4-5 év múlva már össze is házasodtok. Jelenleg nincs barátnője. Dylan most augusztusban már 21 éves lesz.
2013. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!