Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, vagy csak egyszerűen hülye?

Figyelt kérdés

Szóval megismertem egy lányt, aztán mikor meg akartam ismerni elkértem az e-mail címét erre nem a sajátját adta meg... akkor lemondtam róla. Aztán megint összefutottam vele egy bulin, megint beleestem mint ló a gödörbe, aztán megint eltúnt, aztán megint találkoztam egy másik bulin vele de megmagyarázhatatlan okból kifolyólag éppen táncolt velem de undok volt... nem csináltam neki semmi rosszat. Aztán hagytam megint, s próbálkoztam más lányoknál.


Aztán most a napokban véletlenül éppen ő is arra a vilmaosra szállt amelyken én voltam pfff... még meg sem láttam és elkapott egy nyomasztó érzés, és éppen csak köszönni volt merszem, pedig ilyen "gátlásosan," még nem szorongtam semmi miatt, s most sem értem mi volt velem. Aztán leszálltunk, érdekes módon ugyan ott ő balra én jobbra mentem.


És most megint fülig "szerelmesnek" érzem magam, pedig már tudatosan nem akarom őt, de tudat alatt még mindig imádom őt ....


Most akkor szerelmes vagyok de nagyon vagy, egyszerűen hülye és menjek orvoshoz, ilyet még nem éreztem, más lánnyal nincs ilyen, csak ezzel....


2012. jan. 9. 21:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16/f
2012. jan. 9. 21:16
 2/11 A kérdező kommentje:
"megismertem egy lányt, aztán mikor meg akartam ismerni" úgy értem, hogy jobban megismerni :P
2012. jan. 9. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő vagy, de az ilyen csajokat kerüld el, ezeket hívják vérszívónak!
2012. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
na jó, néhány helyen hülyén van megfogalmazva, látszik h rá gondolok... :S
2012. jan. 9. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
te inkább önsanyargató vagy. Ja és hülye :D
2012. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mi az a vérszívó lány? meghatározás? :D
2012. jan. 9. 21:19
 7/11 A kérdező kommentje:
mért lennék önsanyargató?? :o
2012. jan. 9. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Tegyük fel ha ez a lány a barátnőd lenne, akkor nem lenne nyugtod tőle. Úgy vágna át a palánkon hogy csak na. Ha ennyiszer lekoptat téged, akkor felesleges nyomulni, ilyenből egy rahedli van, erkölcstelen ribancok.
2012. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ez a 2 egy és ugyanaz ^^
2012. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aranyoskám ***** válasza:
aterzem a helyzeted, hasonlo a szitu nekem is egy lannyal, bar annyival szerencsesebb vagyok, hoyg engem akar a csaj ^^ csak most eleg nehez idoszakon megy keresztul es annyi dologgal van tele a feje h altalaban az olyanokat is elfelejti h megbeszelt velem (v massal ez lenyegtelen) egy talalkozot, es nem megy el ugyebar, meg sok hasonlo. de latszatra ugyanez mint nalad. ha tarsasagban odamegyek hozza vagy valami, akkor kb hozzam se akar erni ilyesmi, viszont ha sikerul neha elernem telefonon, vagy szemelyesen talalkozunk ketten, akkor fulljo a legkor, ertelmesen beszelgetunk, es semmi para. max ezt tudom javasolni h keresd meg facebookon akar es beszelj vele h mit akar egyaltalan toled,ilyesmik. ha nem sikerul akkor is fel a fejjel ^^
2012. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!