Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK KÉRDÉSE! Kedvelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK KÉRDÉSE! Kedvelni valakit, de annyira mégsem, hogy a párotok legyen, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Élvezitek a társaságát, keresitek gyakran. Ebből logikus, hogy nagyon kedvelitek. Akkor párként miért nem kellene?
2012. jan. 11. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
volt egy osztálytársnőm, nagyon jól kijöttünk egymással, mindent megbeszéltünk. soha nem gondoltunk arra, hogy több is legyen. gyakran keresem, élvezem a társaságát, nagyon kedvelem. ha összejöttünk volna, talán minden elromlott volna
2012. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Na, örlüök hogy itt vagy.


Meséld már el nekem, hogy miért nem? Kedveled, mert elvagy vele nagyon jól. Ő is veled. Akkor hogyhogy nem?

2012. jan. 11. 22:09
 3/16 anonim ***** válasza:

az egyik szaktársam. jó nő. az egyik haverom barátnője. az egyik legjobb barátom. nem akarok tőle barátságon kívül semmit.

és ez mind 1 személy

2012. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
két lehetőség van. Az egyik, amit az első válaszoló írt. A másik az, hogy a felek tartanak attól, hogyha összejönnének, akkor nem működne a dolog, elszállna a kapcsolat varázsa.
2012. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De az a gond, hogy nem osztja meg velem a gondolatait, ezen a téren. Bármit elmond, de ezt nem. Hogy hogyan lát engem, mit akar.


Nagyon bánt. Tudom, hogy kedvel, mert le sem tudom magamról vakarni, de tudja, hogy én kedvelem őt, mégsem kellek. De mégis keres, miért?

2012. jan. 11. 22:13
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan hogy miét nem told meg hátulrol a legjobbhaverod... Mert ő sem, és én swm vok bu.zi....magyarul: én döntóm el kidu.gok mega...
2012. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak egy a különbség, a haverod srác. Ő férfi, én pedig nő. Nem természetes a barátságunk.
2012. jan. 11. 22:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy külsőleg nem tetszel neki. De kérdezz rá vagy hívd el randizni.
2012. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem természetes a barátságotok?

Magyarán te nem hiszel fiú lány barátságba. Két fél nem barátkozhat anélkül, hogy ne jönnének össze? Szerintem ez hülyeség. A szerelmet nem lehet megmagyarázni, jön-jön nem jön nem jön... Ebbe sajnos nem lehet belekötni. Van egy srác nagyon fontos vagyok neki (állítása szerint) és kedvel és nem sok emberrel olyan őszinte mint velem, mégse akar tőlem semmit... Pedig én szerelmes vagyok belé és mindent megtennék érte... Ez van.

2012. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mer lépni....Talán nagyon finoman célozgathatnál ... Kicsit növeld az önbizalmát!
2012. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!