Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hogy a mai 15-18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogy a mai 15-18 éves lányok legtöbbjének a dísz b*zi kétszínű nyalizós magukat megjátszó taplók jönnek be?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ezek a lányok is ilyenek. Értéktelen, felszínes kisp*csák.
2012. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azoknak jönnek be az ilyenek, akik szintén ebbe a kategóriába tartoznak, csak a női változat... a kétszínű nyalizós, magukat megjátszó, ribanc lányoknak, egész pontosan :D

Jól összeillenek szerintem, mi itt a gond?

2012. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez a tini betegség. De 20-22 felett már komolyabb pasik után néznek szerencsére és 25-30 között már az igai pasikra vadásznak ezek, majd 30-35 felett a megfelelő egzisztenciával rendelkező pasikra fognak vadászni, akkor már a külső 2. lagos tényező lesz.
2012. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttem a barátnőmmel elsírta,hogy őt eddig minden fiúja kihasználta testileg....


Én nagyon szerettem és direkt ezért vártam több mint egy hónapot az elsőig


Aztán szakítottunk és ezt hozta fel,hogy nem is dugtam meg tehát nem kívánom eléggé...


Ha első nap után megdugom az kihasználás ha szétmegyünk és én vártam és ez volt a baja akkor bekaphatja...

2012. jan. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű azért mert a rendes férfiak túl agresszívek és megbélyegzők a női nemmel szemben a nyomorékok meg nem, bármilyen sz@rul is néznek ki!
2012. jan. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugy ahogy az elsö irta,pontosan:) de hiddel,hogy van kivételis,csak ez a kivétel pasi-csaj nemismerik egymást s egyedül vannak,mert ugye az ugymond jó csaj a diszb*zi után megy aki jön converseben meg csönaciban+pink polo...14/L
2012. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!